Штаб ГФОГП НТУУ «КПІ» отримав оновлене приміщення

29 серпня 2012 року в НТУУ "КПІ" відбулося урочисте відкриття оновленого приміщення штабу громадського формування з охорони громадського порядку (ГФОГП). З вітальним словом перед присутніми виступили проректор з навчально-виховної роботи НТУУ "КПІ" Г.Б.Варламов, заступник голови Соло­м'янської рай­держадміністрації в м. Києві Т.І.Мартиненко, начальник Солом'янського районного управ­ління Головного управління Міністерства внут­рішніх справ у м. Києві полковник міліції І.В.Моренець, керівник Київського міського штабу громадського формування з охорони громадського порядку Д.Д.Шацький, начальник Штабу громадського формування з охорони громадського порядку університету В.А.Кондратюк та інші.

ГФОГП створено у вересні 1992 року на підставі розпоряджень Київського міського голови, голови райдержадміністрації та наказу ректора НТУУ "КПІ". На сьогоднішній день до складу ГФОГП входить майже 500 студентів і співробітників університету, а відділення з охорони громадського порядку створені і працюють на 24 факультетах і інститутах. Щоденно на чергування виходить близько 100 осіб.

Як розповів начальник штабу Вадим Кондратюк, члени формування проводять роботу з попередження правопорушень у навчальних кор­пусах, гуртожитках студмістечка і на території університету, а також забезпечують збереження державних матеріальних цінностей і особистого майна студентів, викладачів і співробітників. Крім того, у гуртожитках студмістечка у взаємодії зі службою охорони забезпечують перепускний режим та внутрішньооб'єктове  патрулювання. До виконання своїх обов'язків вони допускаються тільки після навчання за програмою ГУ МВС в м. Києві та Штабу Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону. Члени громадських формувань несуть службу в тісній взаємодії з працівниками правоохоронних органів району і міста та підрозділами служби безпеки університету.

З огляду на розміри території університету і кількість студентів, які тут навчаються, не можна переоцінити важливість цього формування.

Лілія Скиба