Номер 2 газети "Київський політехнік" за 2010 рік

Будь green! Проект iGreen – «Збережемо Землю Зеленою!»

2010.11.29-12.03 Проект iGreen – «Збережемо Землю Зеленою!»

Спільними зусиллями КПІшників за п’ять днів місто стало на 2 тонни чистішим! Про це потурбувався локальний осередок BEST (Board of European Students of Technology – Рада європейських студентів-технологів) у Києві і профком студентів НТУУ «КПІ».

Крок до Європейського інформаційного простору [нарада з розвитку відносин між «УРАН» та GEANT]

У 2009 році зроблено рішучий крок щодо розширення європейської інтеграції і розвитку інформаційних технологій у сфері науки і освіти. Після приєднання у 2007 році Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «УРАН» до Пан’європейської наукової мережі GЕANT у травні 2009 р.

Лекції професора П. Дукхан з університету Cergy-Pontoise, Франція

Франція, університет Cergy-Pontoise

З 10 по 19 листопада 2009 р. відбувся візит до Києва проф. П.Дукхана з університету Cergy-Pontoise (Франція).

Результати другої осінньої атестації 2009/2010 н.р.

Друга атестація осіннього семестру 2009/2010 навчального року відбулась з 21 по 26 грудня 2009 р.

Загальна кількість студентів, які брали участь в атестації, становить 17261 осіб, що на 1902 студенти  менше, ніж у минулому році. З них атестовано з усіх дисциплін по другій атестації 8820 (51,1 %) студентів і 6306 (36,5 %) студентів атестовані з усіх дисциплін по обох атестаціях.

Сталий розвиток в Україні: показники та прогнози [видавнича діяльність]

2009.12.15 Зустріч головних редакторів Видавничого дому “Медіа інвест груп” з групою науковців НТУУ “КПІ"

Один із важливих напрямів діяльності, за яким НТУУ “КПІ” відомий у світі, – накопичення та аналіз наукових даних щодо сталого розвитку у світі. Програма реалізується через Українське відділення Світового центру даних, який діє під егідою ЮНЕСКО.