Номер 6 газети "Київський політехнік" за 2008 рік

На засіданнях Вченої та адміністративної рад: 11.02.2008

Таланти КПІ 2008/2. Лабунский А., ОКБ "Шторм", НИО-24 | Студентчество / технологическая живопись

Засідання Вченої ради, яке відбулося 11 лютого під головуванням ректора університету академіка НАН України М.З.Згуровського, було розпочато, за встановленою традицією, привітанням ювілярів. Михайло Захарович від імені присутніх тепло привітав професорів В.Д.Романенка та В.Д.Кузнєцова.

Нагороджено призерів олімпіад 2007 року

2008.02.01 Нагороджено призерів олімпіад

1 лютого на засіданні Вченої ради НТУУ “КПІ” ректор університету М.З.Згуровський вручив дипломи переможцям і призерам всеукраїнських студентських олімпіад.

Визначено “Молодіжний рейтинг року”

Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти і науки України та Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація регіональних ініціатив” підвели підсумки всеукраїнського проекту “Молодіжний рейтинг-2007”.

Кузнєцов Юрій Миколайович. Вчений, інженер, винахідник

Кузнєцов Юрій Миколайович

Професор кафедри конструювання верстатів та машин Юрій Миколайович Кузнєцов пропрацював у нашому університеті 46 років. Пройшов шлях від асистента до професора, академіка АН вищої школи України.

Безвесільна Олена Миколаївна. Вітаємо з ювілеєм

Безвесільна Олена Миколаївна

Колектив приладобудівного факультету та кафедри приладобудування НТУУ “КПІ” вітає автора 372 наукових праць (у тому числі 7 підручників, 7 навчальних посібників, 19 авторських свідоцтв та патентів на винаходи, 9 монографій), видатного науковця та педагога, доктора технічних наук, професора кафедр

Скобліков Олександр Павлович. Незабутні зустрічі з майстром

Скобліков Олександр Павлович

О.П. Скобліков належав до тих майстрів, роботи яких сприяли збереженню людської пам’яті про видатних творців, що зробили вагомий внесок у науку, освіту і культуру України.

Нагрудний знак випускника КПІ

KPI graduate’s badge

Першим випускникам КПІ в 1903 р. разом із дипломами вручали нагрудний Знак випускника. Виникла ідея знайти його. Здавалось, що це буде легко, але...

Навчальна телестудія: Погляд у минуле

Років 20-30 тому студенти КПІ вивчали не тільки математику, фізику, хімію, теоретичну механіку чи “Деталі машин”. Чимало годин у навчальних планах тоді відводилося таким предметам, як “Історія КПРС”, “Політекономія капіталізму”, “Політекономія соціалізму”, “Науковий комунізм”.

Григорій Синиця і картинна галерея КПІ

Створення Картинної галереї у приміщенні Центру культури і мистецтв, 1992

З художником Григорієм Синицею вперше я зустрівся у 1988 році в Київському політехнічному інституті на його персональній виставці. Монументальні і станкові твори Григорія Синиці були розміщені у двох великих експозиційних холах сьомого корпусу.

Зінченко Валерій Петрович. Фахівець широкого профілю.

Зінченко Валерій Петрович

Доцент ФАКС Валерій Петрович Зінченко – людина широких наукових інтересів.

КПІ – Банкнотно-монетний двір: початок співпраці

2008.02.06 Договір про співпрацю між НТУУ «КПІ» та Банкнотно-монетним двором (БМД)

Договір про співпрацю між НТУУ «КПІ» та Банкнотно-монетним двором (БМД) Національного банку України було підписано 6 лютого 2008 року.