Номер 5 газети "Київський політехнік" за 2008 рік

Дистанційне навчання: плюси й мінуси

Таланти КПІ 2012/2. Носко Олександра, учасник студії "Гармонія" | Радість / І місце у номінації "Живопис"

Без навчання протягом усього життя в сучасному світі не обійтись, адже будь-яка освічена людина має володіти чималим багажем знань. Причому дуже важливо цей багаж постійно оновлювати, інакше важко буде наздогнати стрімкий перебіг життя.

Вірні у житті, вірні у смерті

Про українську поетесу Олену Телігу (Шовгенову) ми знаємо дуже мало. Довгий час ім’я її було поховано разом з тілом в братській могилі, заховано під радянськими заборонами й ідеологічними контролями, несправедливо стерто з пам’яті народу.

У заморських колег

США, Бостон, МТІ

НТУУ “КПІ” – один із найбільших технічних ВНЗ Європи, що нині працює як університет дослідницького типу, іноді за значенням порівнюють із відомим американським навчальним закладом – Массачусетським технологічним інститутом (МТІ). Що ж являє собою цей інститут?

Укладено “Загальне порозуміння” з польськими університетами

2008.01.23 Укладено “Загальне порозуміння” з польськими університетами

Гортаючи сторінки історії, аналізуючи події останнього сімнадцятиріччя, можна відзначити багато важливих кроків на історичному шляху зближення науково-освітніх систем Республіки Польща й України.

Доктор Петер Яргсторф – почесний доктор ВПІ

2008.02.08 Доктор Петер Яргсторф – почесний доктор ВПІ

8 лютого з нагоди вручення диплома почесного доктора ВПІ НТУУ «КПІ» директору з продажу і прокуратору компанії «КВА-Планета АГ» в колишніх соціалістичних країнах д-ру Петеру Яргсторфу відбулося урочисте засідання вченої ради ВПІ НТУУ «КПІ». Засідання відкрив директор ВПІ проф. П.О.Киричок.

Перспективи Співпраці із університетами Франції

2008.02.06 зустріч з начальником відділу міжнародних зв’язків Реймського Університету професором Емануелем Гійо

6 лютого відбулася зустріч проректора з міжнародних зв’язків НТУУ “КПІ” професора С.І.Сидоренка та директора ВПІ професора П.О.Киричка з начальником відділу міжнародних зв’язків Реймського Університету професором Емануелем Гійо (Франція).

Викладачі-дослідники ФММ

У процесі розвитку НТУУ «КПІ» як дослідницького університету важлива роль відводиться науковій роботі. За підтримки керівництва університету здійснюються різноманітні заходи, які активізують науково-дослідну роботу співробітників.

Сакалош Тарас Васильович. Аспірант – молодий викладач-дослідник

Фото. Сакалош Тарас Васильович

Аспірант кафедри міжнародної економіки ФММ Тарас Васильович Сакалош проводить дисертаційне дослідження у сфері менеджменту та телекомунікацій (перша вища освіта аспіранта – технічна, РТФ).

Філоненко Олександр Ігнатович. ВІТАЄМО із 70-літтям!

Старший прапорщик у відставці, співробітник Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ» Олександр Ігнатович Філоненко 9 лютого відсвяткував

Бібліотечка газети “День”

Серед розмаїття вітчизняних друкованих ЗМІ Всеукраїнська щоденна газета “День” помітно вирізняється своєю увагою до історії нашої держави.