Номер 2 газети "Київський політехнік" за 2008 рік

Хільчевський Володимир Васильович - Ветеран Великої Вітчизняної війни

Фото. Хільчевський Володимир Васильович

Ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій, справжній патріот, людина, яка чесно виконала свій військовий обов’язок і дійшла до Перемоги. Йому випало жити, тому він завжди поступає гідно, як й належить захисникам Батьківщини.

Лозино-Лозинський Гліб Євгенович. «Хто сильний у космосі, той сильний і на Землі...»

Foto. Лозино-Лозинський Гліб Євгенович

25 грудня 2009 уродженцю Києва, Герою Соціалістичної Праці, лауреату Ленінської і Сталінської премій, генеральному конструктору ВАТ НВО «Молния», одному з найяскравіших розробників радянської авіаційно-космічної техніки Глібу Євгеновичу Лозино-Лозинському виповнилося б 100 років. Він почав працювати в авіації як фахівець із двигунів, створив першу в країні форсажну камеру для турбореактивного двигуна. Був керівником проектів «Спіраль», багаторазової космічної системи «Енергія-Буран», багаторазової авіаційно-космічної системи «МАКС», автором десятків інших проектів.

Викладач-дослідник - 2007

Список професорсько-викладацького складу університету, які згідно рішення Вченої ради НТУУ «КПІ» від 14 січня 2008 року визнані переможцями у номінаціях «Викладач дослідник-2007» та «Молодий викладач-дослідник-2007».

Жарти. Сесія для нас - завжди свято!

Знання - сила!

Приходьте на екзамен зі свіжою головою: багато в чому буде необхідно розбиратися вперше.

На засіданні Вченої ради: 14.01.2008

Таланти КПІ 2010. Ізволенська Ада Євгенівна, ФМФ, кафедра НГКГ | Зима в парку КПІ

Перше в поточному році засідання Вченої ради відбулося 14 січня.

Студенти ВПІ – дітям

2009. Таланти КПІ 2. Роботи Очередько Катерини / “Зимова риболовля”

Січень. Перший місяць нового року, час, коли задумується щось нове, і коли, мабуть, корисно згадати добрі справи минулого року, щоб не втратити «здобутих» позицій.

Презентація німецької програми IPS

Презентація Internationales Parlaments-Stipendium

Наприкінці 2007 року в 9-й залі НТБ НТУУ «КПІ» представники Федеративної Республіки Німеччина презентували студентам німецького відділення та викладачам кафедри теорії, практики й перекладу німецької мови ФЛ програму «IPS» (Internationales Parlaments-Stipendium).

Швеція очима студентів КПІ

Королівський технологічний інститут (КТІ)

“UKRBRIDGE” у листопаді 2007 року студенти Олександр Пасічний (ІПСА) – голова НТСА, Катерина Переверза (ІПСА), Олександр Дзюба (ВПІ) побували у Швеції, відвідали Королівський технологічний інститут (КТІ), Шведський інститут, наукове місто в Шисті, найсучасніший район Стокгольма Hammarby Sjost

Чудова мить зупинилась - виставка фотографій Леоніда Луб’янова

виставка фотографій Леоніда Луб’янова

У виставковій залі ім. В.Кушніра ФС відбулася виставка фотографій Леоніда Луб’янова, старшого наукового співробітника науково-дослідної лабораторії акустоелектроніки ФМФ, ветерана КПІ, який працює тут уже сорок років.

Подорож казкою для вихованців дитячого будинку “Колиска дитячої надії”

поїздка на новорічну ялинку для вихованців дитячого будинку “Колиска дитячої надії”

Кожен із нас пов’язує із новорічними святами нові надії та сподівання. А найбільше мріють діти. І добре, коли турботливі батьки можуть влаштувати цю казку своїй малечі. А що робити дітям, позбавленим батьківського піклування? У казку вони вірити не перестануть.

Чемпіонат студмістечка з більярду

2007.11.19 Чемпіонат студмістечка з більярду

Більярдна гра, як і шахи, з’явилася дуже давно, і теж в Азії (за твердженням одних – в Індії, на думку інших – у Китаї). Точно можна сказати одне: ігри в м’ячі або кулі були одними з перших, придуманих людиною.

Бублик Григорій Федорович

19 грудня 2007 р. пішов із життя дійсний член Міжнародної академії навігації та керування рухом, заслужений професор НТУУ “КПІ”, доктор технічних наук, професор Григорій Федорович Бублик.

Наукова та інноваційна діяльність КПІ: підсумки та завдання [2007]

Научная и инновационная деятельность КПИ

Рік, що минув, став знаковим на шляху становлення Київської політехніки як дослідницького університету.