Хільчевський Володимир Васильович - Ветеран Великої Вітчизняної війни

Ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій, справжній патріот, людина, яка чесно виконала свій військовий обов’язок і дійшла до Перемоги. Йому випало жити, тому він завжди поступає гідно, як й належить захисникам Батьківщини.

Лозино-Лозинський Гліб Євгенович. «Хто сильний у космосі, той сильний і на Землі...»

25 грудня 2009 уродженцю Києва, Герою Соціалістичної Праці, лауреату Ленінської і Сталінської премій, генеральному конструктору ВАТ НВО «Молния», одному з найяскравіших розробників радянської авіаційно-космічної техніки Глібу Євгеновичу Лозино-Лозинському виповнилося б 100 років.

Викладач-дослідник - 2007

Список професорсько-викладацького складу університету, які згідно рішення Вченої ради НТУУ «КПІ» від 14 січня 2008 року визнані переможцями у номінаціях «Викладач дослідник-2007» та «Молодий викладач-дослідник-2007».

Студенти ВПІ – дітям

Січень. Перший місяць нового року, час, коли задумується щось нове, і коли, мабуть, корисно згадати добрі справи минулого року, щоб не втратити «здобутих» позицій.

Презентація німецької програми IPS

Наприкінці 2007 року в 9-й залі НТБ НТУУ «КПІ» представники Федеративної Республіки Німеччина презентували студентам німецького відділення та викладачам кафедри теорії, практики й перекладу німецької мови ФЛ програму «IPS» (Internationales Parlaments-Stipendium).

Швеція очима студентів КПІ

“UKRBRIDGE” у листопаді 2007 року студенти Олександр Пасічний (ІПСА) – голова НТСА, Катерина Переверза (ІПСА), Олександр Дзюба (ВПІ) побували у Швеції, відвідали Королівський технологічний інститут (КТІ), Шведський інститут, наукове місто в Шисті, найсучасніший район Стокгольма Hammarby Sjost

Чудова мить зупинилась - виставка фотографій Леоніда Луб’янова

У виставковій залі ім. В.Кушніра ФС відбулася виставка фотографій Леоніда Луб’янова, старшого наукового співробітника науково-дослідної лабораторії акустоелектроніки ФМФ, ветерана КПІ, який працює тут уже сорок років.