Студенти ВПІ – дітям

Січень. Перший місяць нового року, час, коли задумується щось нове, і коли, мабуть, корисно згадати добрі справи минулого року, щоб не втратити «здобутих» позицій.

Однією з таких «віх» є допомога іншим, особливо, коли робиш це не від зайвих грошей, а від чистоти серця. Саме так можна оцінити вчинок студентів та викладачів ВПІ, які надали посильну допомогу дитячому будинку «Світанок» м.Березань. Не хочу називати це гучним словом «благодійність», бо студенти – народ бідний, з яких-то грошей їм «благодійничати»? Тут, скорше, відчуття обов’язку і самосвідомості, отого постійного: хто ж, як не ми?

Вони приїхали з пакунками подарунків, зокрема одягу, однак не всі обновки стали дітям у пригоді: більшість вихованців будинку – хлопці, а одяг – в основному був для дівчаток, та й то старшого віку. Всього у дитбудинку 17 вихованців віком від 7 до 17 років. І не вистачає їм речей найпростіших: олівців, фарб, альбомів – щоб могли малювати, ручок і зошитів – щоб не обмежувати себе в учнівстві, дисків з освітніми програмами і мультфільмами – бо хто ж з нас у дитинстві не любив їх!

У самому Видавничо-поліграфічному інституті на ініціативу кількох студентів найактивніше відгукнулись навчальні групи СК-51 та СЕ-52, а також викладач іноземної мови А.Ю.Пилипенко. Подаровані ними речі порадували дітей, однак допомоги заклад потребує: не вистачає посуду (чашок), меблів, зокрема парт – за старенькими радянськими просто неможливо вчитися, бажано було б зробити і невеликий ремонт актової зали: постелити ламінат і вирівняти стелю.

Студенти організували цю акцію допомоги власними силами, і дуже приємно, що їх починання були підтримані старшими, зокрема, проблемою Березанського дитячого будинку «Світанок» перейнялися у видавництві «Картографія».

Як багато ще слід нам, молодим, зробити, щоб іншим у цьому світі жилось хоч трошки краще. Студенти Видавничо-поліграфічного інституту вже стають на цей шлях доброти і допомоги, сподіваємося, що проблеми дитбудинку м.Березань не залишать байдужими тих, хто може їм допомогти.

Валерія Добривечір, ВПІ