Звуки поезії

14-16 вересня у м. Вінниця проходив V відкритий Всеукраїнський фестиваль авторської пісні “Звуки поезії 2007”, організатором якого був Вінницький клуб авторської пісні “Птаха”.

Гості із США

З 18 по 23 вересня 2007 року тривало знайомство з нашим університетом представників Масачусетського технологічного інституту (США) Маріанни та Ріка Слокум.

Молодим науковцям потрібна увага і турбота

На нараді у проректора з наукової роботи проф. М.Ю.Ільченка за участю деканів (заступників) ФІОТ, ТЕФ, ФБТ, що відбулася 25 вересня, йшлося про актуальність підготовки наукових кадрів через аспірантуру.

На честь видатного конструктора

14 вересня в Державному політехнічному музеї при НТУУ “КПІ” відбулися наукові читання з циклу “Видатні конструктори України”, присвяче

Вогонь, вода та лінія перешкод

Восени хтось їде в ліс по гриби, хтось – на полювання, а студенти КПІ – на інтелектуально-спортивні змагання «Лабіринт». Ця гра збирає молодь студмістечка вже не перший рік, що свідчить про її популярність.

День ветерана

1 жовтня Україна відзначає День ветерана, започаткування якого є виразом глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління.

Від щирого серця вітаю Вас, дорогі ветерани-політехніки, з цим святом!