Місячник здорового способу життя триває

У рамках місячника здорового способу життя відбулися майстер-класи з аеробіки та видів єдиноборств.

Програма майстер-класу з аеробіки була дуже насиченою. Першу частину провели викладачі кафедри фізичного виховання спортивного відділення з аеробіки та фітнесу. Старший викладач С.Є.Толмачова, викладачі Н.В.Іванюта та Н.В.Градусова разом зі своїми вихованками-студентками І-ІІІ курсів продемонстрували фрагменти навчальних уроків з аеробіки. Глядачі із захопленням спостерігали урок-імпровізацію з танцювальної аеробіки “Латина” який провела викладач Н.В.Кузьменко (на фото). До речі, участь у ньому взяли не лише студентки, а й викладачі. Кульмінацією став виступ збірної команди ФММ (ІІІ місце на спартакіаді – 2007 р. НТУУ “КПІ”) та збірної команди ІЕЕ (чемпіона спартакіади – 2007 р.).

Другу частину майстер-класу відкрила президент федерації України з аеробіки та фітнесу Т.В.Пасічна. Вона представила фрагменти нової програми збірної команди НТУУ “КПІ” з аеробіки (тренер Н.М. Пасічна). У показових виступах взяли участь: чемпіон світу серед юніорів Володимир Дорошенко, чемпіони України Віктор та Вікторія Романовські, команда “Атлантида” (ІЕЕ).

На закінчення відбувся марафон з аеробіки, який провели за участю всіх бажаючих досвідчені інструктори спортивного клубу “Талісман-КПІ”: “Латина” – Ольга Харачура, “Степ” – Михайло Сливин, “Фанк” – Інга Шиманська. У залі не було нікого, хто б залишився байдужим та не взяв участі в цьому святі здоров’я, краси та молодості.

Майстер-клас з видів єдиноборств відбувся в чудовому, тільки-но відремонтованому залі боротьби та боксу. Cпочатку невеличку

екскурсію в світ боротьби та боксу зробив керівник цього спортивного відділення В.А.Отичко. Потім розпочалися показові виступи спортсменів – членів збірної команди НТУУ “КПІ” з дзюдо, самбо, боротьби на поясах, греко-римської та вільної боротьби, боксу. Серед них: В.Літвінчук – ММІФ, 4-й курс, майстер спорту міжнародного класу, переможець міжнародного турніру з боротьби на поясах; А.Полтавцев – студент ММІФ, 2-й курс, кандидат у майстри спорту, чемпіон міста Києва, чемпіон міської Універсіади (тренер П.М.Агеєв – заслужений тренер України); А.Єрмаков – ММІФ, 5-й курс, КМС, чемпіон Спартакіади м. Києва серед студентів, призер відкритої першості м. Києва 2006 року; М.Ружицький – ММІФ, 3-й курс, КМС, призер першості м. Києва (тренер – М.М.Ніколаєнко); А.Смосаренко – студент ФЕА, чемпіон м. Києва, призер Універсіади (тренер – Д.Л.Запольський).

У програмі взяли участь гості майстер-класу – дитяча група з таеквон-до та їх тренер П.І.Дубицький – майстер спорту, багаторазовий чемпіон України, чемпіон Європи 2007 року, чорний пояс, ІІІ дан.

Кульмінацією майстер-класу став виступ викладача кафедри фізичного виховання О.Є.Саламахи, студенти якого продемонстрували свою майстерність у виконанні ударів таеквон-до та неймовірну гнучкість. Важко повірити, що раніше вони ніколи не займалися цим видом спорту і свою майстерність здобули лише за 2 роки.

Попереду ще майстер-клас з культуризму та пауерліфтингу, який відбудеться 9 жовтня 2007 року в залі важкої атлетики на першому поверсі спорткомплексу НТУУ “КПІ”.

Oct 8, 2007, Author: Г.Л.Бойко, заст.декана ММІФ з навчально-виховної роботи в оздоровленні та спорті, доц., к.п.н., І.В. Зеніна, заст.декана ММІФ зі спортивної роботи, доц., к.п.н.