14-16 вересня у м. Вінниця проходив V відкритий Всеукраїнський фестиваль авторської пісні “Звуки поезії 2007”, організатором якого був Вінницький клуб авторської пісні “Птаха”.

Під затишним дахом відомого ще за радянських часів туристичного клубу “Меркурій” зібрались поети, автори та виконавці пісень з Києва, Вінниці, Сум, Одеси, Рівного, Запоріжжя, Харкова, Артемівська, а також з ближнього зарубіжжя – Москви, Тирасполя, Кишинева.

У перший день фестивалю відомі київські автори Володимир Семенов, Володимир Новіков та виконавці Валерій Пестушко, Олександр Юрко, Микола Ютутуй показали двогодинну пісенну програму “Песни нашего человека”, в якій прозвучали пісні відомих київських бардів. Чоловічий різноголосий квартет зачарував зал майстерним виконанням пісень, акторським донесенням образів, тем пісні.

Звуки поезії 2007

У другий конкурсний день у номінаціях “Поезія”, “Авторська пісня”, “Пісні інших авторів” демонстрували свої творчі здібності 16 претендентів на звання лауреата фестивалю. Представником Київщини був співробітник нашого університету художній керівник галереї-клубу “Енергія художнього образу”, завідувач лабораторій кафедри інженерної екології ІЕЕ Володимир Пушкін з авторською піснею “Дотянитесь до звезды”. Рішенням журі, під головуванням корифея авторської пісні Аркадія Голубицького, Володимиру Пушкіну було присуджено диплом із званням лауреата фестивалю в номінації “Автор”. Володимир Пушкін, відомий в університеті як художник, учасник та дипломант численних виставок “Таланти КПІ”, цього разу показав ще одну грань свого таланту. Так тримати!

У ці вересневі дні Вінниця відзначала своє 756-річчя і гала-концерт переможців та почесних гостей фестивалю в Парку культури ім. Горького зібрав численних прихильників цього жанру. На жаль, у наш час телерадіоефір заполонила низькопробна комерційна музика, і тільки авторську пісню – душевну, чуйну – сміливо можна назвати “ліками” для душі.

Щодо авторської пісні в нашому університеті, то у жовтні відбудеться ІІ фестиваль авторської студентської пісні НТУУ “КПІ”, який традиційно пройде в малому залі ЦКМ. Усі талановиті гості, музиканти, барди запрошуються до створення університетського клубу авторської пісні. За інформацією звертайтесь у галерею-клуб “ЕХО” (корп. 22, ауд. 704) до Володимира Павловича Пушкіна.

Дата події