Статті 22 номера "Київського політехніку" за 2007 рік

Актуальність екобіотехнології

У зв’язку з приєднанням України до Болонського процесу та нагальною необхідністю реформування та покращення системи освіти у вищій школі, виникає запитання: які фахівці біологічного спрямування і з якою за змістом освітою потрібні Україні?

Вітаємо із перемогами на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Шестикурсницю ІФФ Юлію Віцюк (кафедра фізики металів), яка на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі металургії за напрямом “Прикладне матеріалознавство” посіла перше місце і отримала диплом першого ступеня за роботу “Структурно-фазова побудова і властивості композиційних а

Лист вдячності від Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки Альгірдаса Кумжі

На ім’я ректора НТУУ “КПІ” проф. М.З.Згуровського отримано листа від Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки Альгірдаса Кумжі. В листі, зокрема, говориться:

Шановний Михайле Захаровичу!

Зустріч з журналістами

З нагоди Дня журналіста голова Солом’янської РДА І.П.Сидоров та керівники відповідних підрозділів райдержадміністрації зустрілися з представниками міських друкованих ЗМІ. Серед запрошених були і співробітники редакції “Київського політехніка”.

Засідання Вченої ради: 04.06.2007

На початку засідання, яке відбулося 4 червня, ректор університету академік НАН України М.З.Згуровський, головуючий на засіданні, від імені Вченої ради привітав першого проректора НТУУ “КПІ” члена-кореспондента НАН України Ю.І.Якименка та вченого секретаря А.А.Мельниченка із нагородженням їх з наг