Новорічні інтерв’ю 2006: Писаренко Леонід Дмитрович, завкафедри електронних приладів та пристроїв ФЕЛ

Бажаю всім, щоб цей рік був таким же важким, але таким же плідним. Зусиль, наполегливості та удачі. Не треба сидіти і чекати успіху, доля посміхнеться, якщо йдеш їй назустріч.

Арктична одіссея політехніків

Люди старшого покоління ще добре пам’ятають епопею, яка розігралася в Північному Льодовитому океані на початку 40-х років ХХ століття. Епопею, в якій були передусім задіяні США і СРСР, а також деякі інші держави.

Новорічні інтерв’ю 2006: Киричок Петро Олексійович, директор ВПІ

Побажання студентам здоров’я, ентузіазму, гарного настрою, креативу, емоцій, щоб передавали їх викладачам. Поширювати міжфакультетські відносини, більше проводити спільних заходів як наукових, так і творчих

Новорічні інтерв’ю 2006: Дригайло Василь Герасимович, директор бібліотеки

Щоб цей новий рік був кращим, ніж минулий. Хочеться, аби поглиблювалися міжнародні зв’язки. Студентам бажаю, щоб вони більше відвідували бібліотеку, щоб було здоров’я, успіхи, благополуччя, щоб всі мрії, надії, сподівання здійснювалися.

Новорічні інтерв’ю 2006: Циганок Борис Архипович, заступник керівника департаменту міжнародного співробітництва

Студентству бажаю бути активним, цілеспрямованим, жадібним до знань, толерантним і впевненим у тому, що від них багато що залежить. І, звісно, бути культурними, шляхетними. Викладачам і науковцям бажаю усвідомлення того, що вони є базою успіхів “КПІ”, а старшому поколінню – максимального використання власного набутого досвіду, максимальної його передачі наступним поколінням.

ФC дарує радість

За покликом душі та для набуття досвіду майбутньої професійної майстерності студенти і співробітники ФС беруть участь у численних благодійних акціях. З 2002 р. на кафедрі політології, соціології та соціальної роботи працює Науково-практичний центр соціальної роботи (директор – д.ф.н., проф.

Подарунок полiтехнiкам від Вадима Євгеновича Канарчука

18 грудня до НТУУ “КПІ” завітав д.т.н., заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, колишній ректор Національного транспортного університету Вадим Євгенович Канарчук з членами своєї родини.