Ви є тут

Новорічні інтерв’ю 2006: Киричок Петро Олексійович, директор ВПІ


2011. Таланти КПІ 2. Чернишова Олена. Вид з вікна 53-ї аудиторії / ІІ місце в категорії "Графіка"

Наприкінці року прийнято підводити підсумки та планувати майбутнє. Редакція “КП” звернулася до своїх читачів із запитаннями:

1. Чим запам’ятався рік, що минає?
2. Що Ви очікуєте від нового року?
3. Ваші побажання.

Ось що нам розповіли.

1. У плані виробництва запам’ятався рік тим, що ми розширили нашу матеріально-технічну базу: придбали чотирифарбову друкарську машину, новий комп’ютерний клас, пофарбували корпус № 25. Прийняли дуже гарних студентів на перший курс, випустили хороших спеціалістів. Відкрили другу вищу освіту. Розширили співпрацю з відомими поліграфічними фірмами та зарубіжними університетами. Наші викладачі підвищували кваліфікацію в Німеччині, студенти теж побували на стажуванні за кордоном. В особистому житті гарно закінчується рік, приємний сімейний настрій, бадьорий.

2. Сподіваюся, що новий рік, рік Свині, не підсуне нам ніякої свині. Сподіваюся, що випустимо гарних студентів у лютому, розширимо матеріальну базу, відремонтуємо аудиторії, приведемо до ладу корпус. Наші студенти братимуть і надалі активну участь у конференціях, олімпіадах, конкурсах, у спортивному житті університету. Надіюся, буде кілька результативних контактів з іноземними фірмами. Восени організуємо конференцію “Технологія і техніка друкарства”, в якій візьме участь міжнародне коло поліграфістів. Ми долучаємося до підготовки святкування 100-річчя з дня народження С.П.Корольова.

3. Побажання студентам здоров’я, ентузіазму, гарного настрою, креативу, емоцій, щоб передавали їх викладачам. Поширювати міжфакультетські відносини, більше проводити спільних заходів як наукових, так і творчих.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій