На засіданнях Вченої та адміністративної рад: 15.05.2006

Від імені Вченої ради на початку засідання, яке відбулося 15 травня, ректор університету академік НАН України М.З.Згуровський тепло поздоровив із 80-річчям професора, зав. кафедри автоматизованого управління електромеханічними комплексами В.М.Чермалиха.

Дайсаку Ікеда – Почесний доктор КПІ

26-28 квітня делегація нашого університету у складі ректора М.З.Згуровського, його помічника О.Л.Попцової та вченого секретаря кафедри ЮНЕСКО “Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика” проф.

П’єзодвигун - історія одного експоната

Експозиція кожного розділу Державного політехнічного музею тим цікавіша, чим більше містить в собі раритетних експонатів. В розділі “Електроніка” привертає до себе увагу перший у світі п’єзодвигун, який був розроблений в Україні і саме в Київському політехнічному інституті.

Вiзит американських бiзнесменiв

17 травня університет “КПІ” відвідали керівники Українського науково-технологічного центру (УНТЦ) – президент і виконавчий директор Промислової корпорації США, голова наглядової ради УНТЦ Віктор Алессі, виконавчий директор УНТЦ Ендрю Гуд, його заступник Борис Атаманенко та координатор проектів Ві

Засідання президії Ради проректорів: 12.05.2006

12 травня відбулося чергове засідання президії Ради проректорів з наукової роботи вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України.

Зустріч з делегацією JICA

16 травня 2006 р. відбулася зустріч керівництва НТУУ “КПІ” з делегацією JICA (Японська агенція з міжнародного співробітництва), яку очолював Кіношіта Тошіо (Kinoshita Toshio), директор групи департаменту соціального розвитку.

Вища нагорода Унiверситету Сока – ректоровi КПI

У ході візиту до Японії делегація НТУУ “КПІ” відвідала Університет Сока (Токіо), де відбулася церемонія вручення ректору НТУУ “КПІ” М.З.Згуровському найвищої почесної нагороди університету – диплома, мантії та нагрудного знака – за значний внесок у розвиток співробітництва між японськими та украї