Об'єкти культурної спадщини на території КПІ

Об'єкти культурної спадщини – це різноманітні пам'ятки минулих епох, що представляють особливу культурну цінність для сучасного і майбутніх поколінь. Даний статус означає, що об'єкт з боку держави підлягає особливому захисту, спрямованому на збереження автентичності.

На території КПІ росте найстаріша яблуня в Києві

Райська яблуня, що росте біля першого корпусу КПІ, отримала статус ботанічної памʼятки природи. Її вік — понад 160 років.

Як зазначив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Денис Москаль, яблуня є найстарішою на території Києва.

Залізничний транспорт: будьте обережними! Формула безпеки

Розвинута мережа пасажирського залізничного транспорту в країні створює зручність та комфорт для людей. Рухомий склад залізничного транспорту постійно оновлюється, відкриваються нові маршрути для потреб населення. У святкові дні та влітку розклад руху доповнюється додатковими потягами.

Військова підготовка: пам’ятка студенту

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» проводить конкурсний відбір серед студентів 2-х, 3-х курсів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, які бажають проходити військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

Антонов Олег Костянтинович. Пам'ятка з етики й наукової організації праці

Увесь свій колосальний виробничий і життєвий досвід Олег Костянтинович Антонов узагальнив у чудовому документі – “Пам'ятці з етики й наукової організації праці” – своєрідному кодексі заповідей і норм, які генеральний конструктор застосовував у своєму конструкторському бюро й дослідному

Підписка на Пам'ятка