Оздоровчий сезон 2021: деякі підсумки

Цього року відпочинок співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського та членів їхніх родин традиційно відбувався на університетських оздоровчих базах – ОК "Маяк", СВСТ "Сосновий" та СОТ "Політехнік".

Підсумки оздоровчого сезону 2018

Профком працівників на засіданні 25 жовтня, за доповіддю начальника відділу програм перспективного розвитку та голови профбюро ДПР С.А.Манзюка розглянув і обговорив підсумки оздоровчого сезону 2018 р.

Джарилгач - острів, створений богинею

Усяка місцевість, а гарна тим більше, має свої секрети і легенди, своїх улюблених героїв і міфи про них, що тепер називаються "надуманою" правдою. Дивний і прекрасний острів Джарилгач, що в Херсонській області. Прекрасний природою і чистим морем, тваринами, рослинами, пейзажами, пляжами.

Відпочинок у "Маяку"

Щоліта сотні політехніків відпочивають на Чорноморському узбережжі в оздоровчому комплексі "Маяк", що в селищі Лазурне за 30 км від Скадовська. Лазурне отримало свою назву завдяки незвичайній зміні кольору морської води.

Я люблю «Маяк»!

Жодного місяця я не чекала так, як цього… Навіть січень з його жвавими новорічними канікулами і яскравими святами, без сумніву, програє липню.

Селище Лазурне Херсонської області

Лазурне (колишні назви -"Софіївка", "Новоолексіївка") — селище міського типу у Скадовському районі Херсонської області на березі Чорного моря за 28 км від районного центру міста Скадовська, за 100 км від Херсона та за 80 км від найближчої залізничної станції Брилівка.

Ця чудова країна “Маяк”

Літо скінчилося. Осінь обережно прокладає свої стежки. Спадає спека, коротшають дні, похмурнішають ночі. Часом плаче небо холодним дощем. А у пам’яті постають картини літа –узбережжя Чорного моря в оздоровчому комплексі «Маяк».

Лiто пройшло... на жаль

Доброго дня, студентство КПІ! Я вітаю і співчуваю!!! Вітаю всіх з початком нового навчального року, а співчуваю з приводу того, що наступного літа нам треба чекати дуже довго. Адже літо – це.... літо. Пора відпочинку, захоплюючих подорожей та романтичних пригод.

Підписка на Маяк