Про інформування Міністерства освіти і науки України та громадськості

Задля інформування Міністерства освіти і науки України про реакцію КПІ ім. Ігоря Сікорського на оприлюднену в телеефірі «Телеканалу новин 24» інформацію щодо порушень, які нібито мали місце в господарській діяльності університету, ректор Михайло Згуровський надіслав на його адресу листа

Вимога про спростування

У зв’язку з тим, що на засіданні робочої групи Київради, створеної 18.09.2018 року на засіданні Постійної комісії Київської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, було оприлюднено недостовірні відомості...

Лист-дозвіл на присвоєння ім'я Ігоря Сікорського

Напередодні нового навчального року Національному технічному університету України «Київський політехнічний інституту» присвоєно ім’я його вихованця, видатного авіаконструктора ХХ століття Ігоря Сікорського.

Читальний зал обслуговування дисертаціями та документами

Як оформити і у кого підписати лист-клопотання в читальний зал обслуговування дисертаціями та документами Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського?

Читальний зал обслуговування дисертаціями та документами на мікроносіях Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського — спеціалізований зал Бібліотеки, що обслуговує науковців, фахівців, аспірантів, студентів ВНЗ, оригіналами дисертацій, документами з фондів архівного примірника видань друку України, службовою та відомчою літературою й документами на мікроносіях.

Обхідний лист

Де взяти обхідний лист, щоб розрахуватися з бібліотекою та ін.?

Обхідний лист можна отримати в деканатах навчально-наукових інститутів та факультетів.

Підписка на Лист