Про інформування Міністерства освіти і науки України та громадськості

2016.10.16 Лист в МОН України

Задля інформування Міністерства освіти і науки України про реакцію КПІ ім. Ігоря Сікорського на оприлюднену в телеефірі «Телеканалу новин 24» інформацію щодо порушень, які нібито мали місце в господарській діяльності університету, ректор Михайло Згуровський надіслав на його адресу листа (Додаток 1).

До листа на адресу МОН додано копію листа до Державної аудиторської служби України з проханням провести перевірку вказаної інформації (Додаток 2), копію Подання до уповноваженої особи з питань запобігання корупції щодо перевірки цієї інформації на предмет відповідності дій посадовців університету антикорупційному законодавству (Додаток 3) та копію наказу «Про створення тимчасової комісії з перевірки виконання договірних зобов’язань» (Додаток 4).

Матеріали і висновки перевіряльників будуть оприлюднені на університетських інформаційних ресурсах.

Скачати оригінали документівРозмір
Image icon Додаток 1261.71 КБ