13 листопада в столиці Франції Парижі було скоєно серію кривавих терористичних актів, які забрали життя 130 ні в чому не повинних людей. Ректор НТУУ "КПІ" Михайло Згуровський наступного дня надіслав до дипломатичного представництва Французької Республіки в Україні лист від імені університету зі словами щирого співчуття та підтримки. Відповідь на нього Посла Франції в Україні п. Ізабель Дюмон ми друкуємо нижче.

Шановний Пане Згуровський,

Я була вельми зворушена Вашим листом із співчуттями внаслідок жахливих терактів, які сталися в Парижі 13 листопада цього року. Ваша підтримка є дуже важливою для мене, як i для всієї команди Посольства. Прояв солідарності, який ми отримали в Kиєвi та в інших мicтax України, став цінним опертям для всієї французької спільноти.
Як про це переконливо заявив Президент Республіки, ми не відступимо перед тероризмом i зберігатимемо рішучість i відданість нашим цінностям. Ми мусимо об'єднати наші сили, аби вести цю спільну боротьбу. Я не маю жодного сумніву щодо готовності українського керівництва брати участь в ній.

Ще раз дякую Вам за те, що стали опліч Франції в цю скорботну годину i прошу Вас прийняти свідчення моєї вишуканої поваги.

Ізабель ДЮМОН, Посол Франції в Україні
Київ, 30 листопада 2015 р.
На фото: Імпровізований меморіал на Площі Республіки в пам'ять жертв терористичних атак

Дата події