Охорона праці

Відділ охорони праці

Адреса:  Україна, 03056, Київ, проспект Перемоги, 37, корп. 18, кім. 219 
Телефон/факс:  (044) 204-95-82, 204-95-82
e-mail:  vop[at]kpi.ua

Вітаємо з Днем охорони праці!

Із 2002 року Україна, як і весь цивілізований світ, відзначає 28 квітня Всесвітній день охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці, цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці – "Безпечне та здорове майбутнє праці".

Діяльність відділу охорони праці у 2017 р.

Головною метою діяльності відділу охорони праці КПІ ім. Ігоря Сікорського є реалізація конституційного права працівників на охорону їх життя і здоров'я. Цю діяльність відділ здійснює у тісній взаємодії з профкомом співробітників, який на своїх засіданнях постійно розглядає питання охорони праці.

Робота з охорони праці у 2015 році

Головною метою діяльності відділу охорони праці НТУУ "КПІ" є та залишається впровадження європейських норм, стандартів і цінностей в питаннях охорони праці, реалізація конституційного права працівників на охорону їх життя і здоров'я.

Охорону праці в КПІ забезпечимо. Засідання профкому співробітників університету 28 квітня 2015 року

Хід виконання завдань розділу "Охорона праці і здоров'я" Колективного договору НТУУ "КПІ" розглядався на засіданні профкому співробітників університету 28 квітня 2015 р. З інформацією виступив член комісії профкому з питань охорони праці М.М.Полторацький.

Вітаємо із Всесвітнім днем охорони праці!

28 квітня Україна разом з усім світом відзначає День охорони праці. Всесвітній день охорони праці, що відзначається в Україні вже десять років, привертає увагу громадськості до проблем охорони праці та сприяє підвищенню рівня безпеки.

Не перетворюймо власне життя на лотерею

Те, що наших співвітчизників неможливо злякати ані вогнем, ані водою, відомо всім. Можливо, іноді ризик є виправданим, але дехто з нас часто демонструє різновид "героїзму", який аж ніяк не може бути зрозумілим – навіть за наявності засобів індивідуального захисту працює без них.