КМДА

КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав одну з головних відзнак виставки «Освіта в Україні. Освіта за кордоном»

КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав одну з головних відзнак IV Міжнародної професійної спеціалізованої виставки «Освіта в Україні. Освіта за кордоном» – гран-прі у номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

У КМДА відзначили кращих студентів

Двісті десять кращих столичних студентів, з них двадцять сім представників Київської політехніки, 22 жовтня отримали з рук голови КМДА В.Кличка свідоцтва про нагородження персональними стипендіями та преміями Київського міського голови.

Зустріч з представниками КМДА

20 листопада НТУУ «КПІ» відвідала делегація Київської міської державної адміністрації. Це був суто робочий візит, присвячений обговоренню шляхів налагодження ефективної співпраці міської влади і науковців університету.

Зустріч із заступником голови КМДА Русланом Крамаренком

3 липня НТУУ «КПІ» відвідав заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко та група відповідальних працівників КМДА і представників наукових і освітніх організацій столиці. Вони зустрілися з керівництвом університету і обговорили питання налагодження співпраці у розв’язанні деяких проблем міста.

Звернення до голови КМДА Л.М.Черновецького

Вельмишановний Леоніде Михайловичу! У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» навчаються та працюють близько 50 000 студентів, викладачів та співробітників, а 14 000 студентів проживають у студмістечку університету.