Інтернет

Landing Page як засіб просування освітніх послуг кафедр

Сьогодні більшість людей не можуть уявити свого життя без Інтернету. За даними компанії Factum Group Ukraine, станом на червень 2015 року, 59% українців є активними його користувачами, а 40-45% купують товари через Інтернет. Все більшого поширення набуває Інтернет-маркетинг.

Поради "на всі випадки життя" провідного спеціаліста інтернет-маркетингу в США Ніла Пателя

Коли Нілу Пателю був 21 рік, Wall Street Journal назвав його одним з головних фахівців мережі Інтернет, а Entrepreneur magazine назвав Ніла одним із кращих підприємців у країні. Крім того, Нілу Пателю було вручено диплом Палати представників Конгресу США за його громадську та просвітницьку діяльність.

Автоматизована книговидача в НТБ

У 1987 році у Науково-технічній бібліотеці НТУУ "КПІ" було започатковано електронний каталог. У 2012 р. він поповнився 65522 записами на нові надходження до бібліотечного фонду та на книги і журнали, які надійшли до бібліотеки у минулі роки. Станом на 31 грудня 2012 р.

Алек Росс про сучасні можливості Інтернету

З лекцією на тему «Інтернет як глобальна економічна платформа» виступив 26 жовтня перед студентами та співробітниками НТУУ «КПІ» радник з питань інновацій в офісі Держсекретаря США Алек Росс. Він розповів про досвід створення та просування бізнес-проектів в Інтернет-середовищі.

Про сучасні Інтернет-технології

Про сучасні Інтернет-технології та можливості реалізувати свої ідеї в цій надсучасній галузі говорили зі студентами та науковцями НТУУ "КПІ" засновники і організатори Міжнародної конференції IDCEE-2011 Вікторія Тігіпко, Денис Довгополий та Ігор Семенов, які відвідали університет 29 вересня.

Інформатизація суспільства та проблема «кліпового мислення»

Останнім часом  громадськість, яка ще здатна мислити, б’є на сполох, відзначаючи наявність феномену так званого «кліпового мислення» та його наслідків для окремої людини вже зараз та для суспільства в цілому в недалекому майбутньому. Достатньо подивитися на деякі заголовки статей в ЗМІ та на відповідних сайтах в Інтернеті:  «Информация – самый сильный наркотик последнего десятилетия», «Джеймс Мартин: тенденции, которые мы наблюдаем, могут угрожать человеческому разуму…», «Клиповое мышление – что это такое?», «Клиповое мышление не созерцательное мышление.

Сайт зварювального факультету – найкращий!

Якщо ти чогось не знайшов в Інтернеті – ти просто погано шукав. Ця фраза повною мірою висвітлює можливості «всесвітньої павутини» та її роль у житті сучасної людини. Мережа Інтернет є величезною інформаційною базою, засобом спілкування, помічником у роботі та партнером у розвагах.

КПІ у зоні UA

Близько двох років тому структурним підрозділом університету НТО «КПІ-Телеком» було запропоновано реєстрацію товарного знаку КПІ для отримання домену в найпрестижнішій українській зоні ua.