УІІТО

"Карантинний" семестр завершується. Напрацювання залишаються

Із запровадженням карантину суттєво ускладнилась робота департаменту організації освітнього процесу. Його співробітники працювали не лише над виконанням планових завдань, але й виконали велику роботу з організації навчання в умовах карантину, яку на початку року, зрозуміло, ніхто не передбачав.

Заключна конференція конкурсу «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу!»

19 листопада в Залі Вченої ради НТУУ «КПІ» відбулася заключна конференція загальноукраїнського проекту – конкурсу «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу!».

Відеоконференція з Греноблем

15 квітня відбулася відеоконференція студентів і викладачів кафедри фізики металів Інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ» з аспіранткою університету та, водночас, Інституту фізики Ренн (Франція) Мар’яною Вережак.

Вивчаємо інформаційні технології

Один із освітніх проектів, що реалізується на базі Українського інституту інформаційних технологій в освіті (УІІТО) – підвищення кваліфікації викладачів НТУУ «КПІ» у сфері інформаційних технологій. Про особливості підвищення кваліфікації цільових груп працівників НТУУ «КПІ» розповідає координатор програми Маргарита Олександрівна Чупріна.

Сучасні інформаційні технології – у бібліотеки

Наукові бібліотеки університетів відіграють важливу роль у сфері вищої світи. Вони охоплюють велику частину бібліотечних ресурсів України і забезпечують доступ до них студентам і викладачам. Завдання модернізації українських університетських бібліотек в галузі інформаційних технологій (ІТ) та їхнє забезпечення висококваліфікованими кадрами особливо актуальне на сучасному етапі інтеграції України в Європейське співтовариство у сфері вищої освіти.

Співпраця в галузі інформаційних технологій в освіті

Директор Інституту ЮНЕСКО інформаційних технологій в освіті Володимир Георгійович Кінельов 11-12 липня відвідав Київську політехніку з робочим візитом. Між нашими закладами впродовж останнього десятиліття встановилися дружні плідні зв’язки.