28 травня 2014 року в Залі засідань Вченої ради НТУУ «КПІ» пройшов семінар «Інновації в Україні: уроки та рекомендації для наукового та освітнього лідерства в Україні».
Організаторами семінару виступили Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» і Український науково-технологічний центр за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства науки і освіти України, Президії Національної академії наук України, Інституту інтелектуальної власності та права в Києві, Тренінгового центру «Посередництво у трансфері технологій» НТУУ «КПІ», Інституту фізики в Києві та Центру трансферу технологій.
Участь у семінарі взяли студенти, освітяни, професори університетів та науковці, менеджери проектів, керівники лабораторій, підприємці, власники малого та середнього бізнесу, інвестори та усі, хто зацікавлений в покращенні інноваційного клімату та екосистем університетів, інститутів і бізнесу в Україні.
На церемонії відкриття заходу з вітальними промовами виступили заступник виконавчого директора УНТЦ (США) Віктор Корсун, ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, працівник Посольства США в Україні Крістофер Сміт, віце-президент Національної академії наук України Антон Наумовець та виконавчий директор УНТЦ Куртіс Белаяч.
У відповідності з програмою перед присутніми виступили працівник Інституту інтелектуальної власності та права в Києві Павло Цибульов, директор Центру з трансферу технологій Інституту фізики Олена Фесенко, директор програми «Посередництво у трансфері технологій» НТУУ «КПІ» Інна Малюкова. Заступник виконавчого директора УНТЦ Віктор Корсун прочитав лекцію «Уроки та рекомендації для наукового та освітнього лідерства в Україні», яка стосувалася широкого кола питань: трансферу технологій в Україні; зв’язку науки та бізнесу; організації старт-апів та стін-оффів в Україні; стратегічного розвитку; комерціалізації досліджень та розробки бізнес-планів тощо.
У межах заходу для усіх охочих також була передбачена екскурсія по малих і середніх високотехнологічних підприємствах Києва.