Здоров'я

Дифтерія повертається

Дифтерія – дуже небезпечна інфекційна хвороба. Вона поширюється повітряно-крапельним шляхом. Інкубаційний період дифтерії становить від 2 до 10 діб. У цей час з'являється набряк, біль у горлі та підвищення температури тіла (38-390С).

Розроблено мобільний додаток для інсулінозалежних хворих

За даними міжнародних досліджень, кількість хворих на діабет на земній кулі незабаром сягне 500 мільйонів. В Україні ця цифра перевалила за мільйон осіб. Інсулінозалежні хворі вимушені постійно контролювати введення інсуліну, час і якість харчування, рівень глюкози та фізичних навантажень.

Здоров'ю студентів – найбільше уваги. Секція тенісу КПІ

Щороку  у вересні до секції тенісу кафедри фізичного виховання ФБМІ приходять першокурсники, які серед різноманіття спортивних відділень обирають саме цей вид спорту. В Україні не багато університетів, де є умови для проведення тенісних занять. КПІ ім.

Фізична активність – шлях до здоров'я й успіху. Корисні поради для жінок

Ми живемо у світі, насиченому інформацією. Щодня ми отримуємо її з різноманітних джерел і сприймаємо стільки нового, що навіть не помічаємо цього. Тому доволі характерним станом більшості сучасних людей є відчуття  перевантаженості і втоми.

Відрахування або переведення студента за станом здоров'я

По яким саме категоріям можуть відрахувати з університету за станом здоров'я?

Згідно з положенням про академічні відпустки та повторне навчання у вищих закладах освіти Міністерства освіти України міністерство охорони здоров'я України ( "У всіх випадках загострення хронічних або гострих психічних захворювань керівництво вищого закладу освіт

Бережіть здоров’я змолоду: поради лікаря

Медики б’ють на сполох: переважна більшість випускників шкіл мають відхилення у здоров’ї. Тож в університеті, коли молоді люди стають старшими й відповідальнішими, потрібно уважніше прислухатися до себе та докладати зусиль для підтримання організму в працездатному стані.

Система Миколи Амосова "1000 рухів"

12 грудня виповнилося рівно 10 років з того дня, як пішов з життя видатний український кардіохірург, науковець, літератор, академік АН СРСР і НАН України, Герой Соціалістичної Праці Микола Амосов.

Героєм стати легко. День донора крові в КПІ

Традиційний для КПІ захід – День донора крові відбувся 16 листопада, напередодні Міжнародного дня студента. У рамках акції "Тиждень донора крові" від Асоціації молодих донорів України його зорганізувала Студентська соціальна служба НТУУ "КПІ".