Патон Б.Є.

Патон Борис Євгенович

Борис Євгенович Патон (27.11.1918, Київ - 19.08.2020, Київ) — видатний учений у галузі зварювання, металургії і технології металів, організатор науки, державний і громадський діяч.

Національна премія імені Бориса Патона

В інтерв’ю, яке дав Борис Євгенович Патон нашій газеті з нагоди сторічного ювілею НАН України, він сказав так: «Для мене робота в Академії завжди була чимось значно більшим, ніж просто робота. Це – спосіб життя, це саме життя».

Людині-легенді Борису Патону сьогодні б виповнилося 102 роки

Людина-легенда, уславлений українець, покровитель вітчизняної науки, унікальний управлінський талант, невичерпна енергія, безмежна жага до життя — усе це про нього. 27 листопада ми відзначаємо 102-гу річницю від дня народження Бориса Євгеновича Патона. На жаль, уперше без нього.

ПАТОНИ І КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

Науковець зі світовим ім’ям, видатний організатор науки, талановитий інженер, геній електрозварювання Борис Євгенович Патон на 102-му році пішов з життя. Внесок Бориса Патона у світовий науково-технічний прогрес неможливо переоцінити.

Світла пам'ять про легендарного вченого, вихованця КПІ Бориса Патона

19 серпня 2020 року пішов з життя видатний український науковець, людина-легенда академік Борис Євгенович Патон…

Його доля пов’язана з Київським політехнічним інститутом з перших днів його життя. Стародавній рід Патонів відомий настільки, що існує навіть напрям досліджень – патонознавство. Чисельні представники роду Патонів обіймали чільні посади на військовій та цивільній службах Російської імперії.

Патони та КПІ

Документальний фільм про життя та творчість легендарних науковців Євгена та Бориса Патонів.