Статті 23 номера "Київського політехніку" за 2007 рік

Вернісажі на ФС

Протягом навчального року у виставковій залі ім. Веніаміна Кушніра ФС, за сприяння Музею шістдесятництва, відбулося сім художніх виставок.

Відкрито пам’ятник А.М. Люльці ntuu.kpi чт, 09/06/2007 - 17:30

Архип Михайлович Люлька – один з найвідоміших випускників КПІ. Він був Генеральним конструктором авіаційних двигунів, академіком АН СРСР, депутатом Верховної Ради СРСР, Героєм Соціалістичної Праці, лауреатом Ленінської та Державних премій СРСР, кавалером багатьох орденів СРСР.

Найстарішому київському машинобудівному заводу – 125 років

У грудні 1881 р. швейцарський підприємець Яків Гретер, що мешкав у Києві, придбав у спадкоємців полковника Леоновича право на довічне користування чотирма десятинами (близько 4,4 га) казенної землі за західною околицею Києва – на Шулявці.

Студенти – дітям-сиротам

У День захисту дітей Наукове товариство студентів та аспірантів подарувало чудову поїздку в м. Умань до Софіївського парку для дітей-сиріт з дитячого будинку «Колиска дитячої надії».

Корольовськими місцями

Українське аерокосмічне об’єднання “Сузір’я” об’єднує молодих людей, які цікавляться аерокосмічною тематикою і мріють пов’язати свою долю з

Французька делегація в КПІ

Делегація представників французьких університетів у складі Лео Венсана – директора середземноморських вищих шкіл, Бернара Птитпре – представника Вищого інституту електроніки, Еріка Рішара – представника Вищого інституту електроніки у Болоньї, Жан-Марка Шамона – директора програм регіону України т

Візит корейських політехніків 6 червня 2007 року

6 червня 2007 року НТУУ “КПІ” відвідала делегація з Корейського політехнічного університету (КПУ) на чолі з паном Хонг-Джеон Чо – президентом університету. До складу делегації ввійшли проф. Джеміюнг Лі та проф. Йонг Вон Сонг.