🎥 Весняний "Світ у кераміці" в КПІ Інформація КП

В Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрито виставку кераміки в традиційних японських стилях Нунобікі та Раку  "Світ у кераміці".  Варто зауважити, що подібні виставки в ньому вже проводилися.

КПІ та Японія — для відбудови України

Київська політехніка та японські компанії спільно діятимуть у сферах гуманітарного розмінування, космічних технологій, підтримки українського бізнесу й інновацій.

Сторони розпочнуть партнерство зі створення в КПІ унікальної освітньої програми з гуманітарного розмінування.

🎥 День сьогі в КПІ

З нагоди Дня сьогі була організована виставка, а найсильніші гравці Української Федерації Сьогі провели майстер-клас.

Не просто вересень – "Японська осінь"

Напевно, більшість читачів "Київського політехніка" вже знають, що таке орігамі та ґо. А от що таке сашіко, шьоґі чи тамешіґірі – відомо, швидше за все, значно меншому колу київських політехніків.

Виставка української кераміки «Випалюй»

Якось я прочитав, що скульптуру краще дивитися ввечері чи вночі, бажано при свічках, але можна і при не дуже сильному світлі ліхтариків. Бо, мовляв, при такому освітленні вона немов оживає і сприймається геть інакше, ніж удень. Нагоди побачити таке мені не траплялося аж до кінця минулого року.

Гімн у бомбосховищі

Японський піаніст і композитор Темпей Накамура разом зі студентами КПІ й працівниками Українсько-Японського Центру заспівав Гімн України в бомбосховищі.

«Наука для відновлення» – Київський університет, який відновив онлайн-навчання

Частина факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського, який міститься в Києві, відновили проведення лекцій онлайн. Війна з російськими військами триває. Серед студентів і викладачів є загиблі. Крім того, в Маріуполі, що на півдні України, де тривають запеклі бої, є зниклі безвісти студенти.

Підписка на Японія