КПІшники — переможці змаганнь з кібербезпеки MITIT CTF 2025!

🏆 Команда Навчально-наукового фізико-технічного інституту (НН ФТІ) стала найкращою серед команд вітчизняних і міжнародних військових і цивільних закладів вищої освіти у MITIT CTF 2025, які відбулися у межах III Міжнародної науково-практичної конференції «Кіберборотьба: розвідка, захист та протиді

Чому теплоенергетика — це нове ІТ?

Чому теплоенергетика — це нове ІТ: що обіцяє співпраця Теплоенергетичного кластера України та Кафедри теплової та альтернативної енергетики НН ІАТЕ?

Наприкінці грудня 2024 року ТКУ та КПІ ім. Ігоря Сікорського підписали меморандум про співпрацю. Основна мета — повернути престижність професії, а також дати можливість студентам навчатися та розвиватися на перспективних українських підприємствах.

X Міжнародна науково-практична конференція «Математика в сучасному технічному університеті»

Упродовж двох днів 20-21 лютого 2025 року в КПІ пройшла  X  Міжнародна науково-практична конференція "Математика в сучасному технічному університеті".  Починаючи з 2013 року, її регулярно організовує кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ КПІ ім.

Гуманітарне розмінування: гуртуємося задля успіху

Впритул займатися проблемами протимінної діяльності університет почав трохи більше року тому, коли у структурі Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту було створено Навчально-науковий центр інноваційних технологій у сфері гуманітарного розмінування.

ESG-REBOOT: освіта, інженерія та екологія

У КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся перший ESG-REBOOT: освіта, інженерія та екологія — в єдиній системі відповідальності.

Це перша масштабна подія в межах співпраці з ESG Liga PAEW та Офісом сталих рішень, ініціатором якої став Інженерно-хімічний факультет (ІХФ).

Стажування в компанії Ajax Systems: для чого, для кого і з якими перспективами

Компанія Ajax Systems у межах ініціативи Ajax Next та в партнерстві з КПІ ім. Ігоря Сікорського вже втретє проводить Mechanical Internship – стажування для студентів університету. Заняття за його програмою розпочато 4 березня, а завершаться вони наприкінці семестру. Для участі відібрано 17 студентів різних факультетів університету. Редакція "Київського політехніка" поспілкувалася з представниками компанії, факультету та одним із випускників програми, щоби краще дізнатися про те, для чого проводиться таке практичне навчання, чого мають навчитися стажери, і які перспективи матимуть ті, хто успішно пройде усю програму.

European AI4CI Master Artificial Intelligence for Connected Industries

Магістерська програма AI4CI – це європейська магістерська програма, яка відкрита в п'яти різних країнах, в шести університетах Франції, Німеччини, Румунії, Іспанії та України (саме у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського).

Підписка на Новини навчання