Факультет курсової підготовки ННК "ІПСА"

Декан: Храпата Лариса Михайлівна
Адреса: Київ, вул. Панаса Мирного, 19, корпус 26
Ліцензія МОНУ серія АВ № 395621 від 06.05.2008 р.
тел.: 280-03-17
E-mail: fkpi@ukr.net
Сайт: http://fkpi.kpi.ua/

Навчання на факультеті курсової підготовки у Навчально-науковому комплексі «Інститут прикладного системного аналізу» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» дає можливість на платній основі за доступними цінами вивчати англійську та німецьку мови.

Англійська мова

Бажаючі вивчати англійську мову на факультеті курсової підготовки проходять індивідуальне безкоштовне тестування. За результатами тестів та співбесіди визначається рівень знань, згідно з яким слухач зараховується у групу відповідного рівня (Preparatory, Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate).

Preparatory (один семестр) A1
Beginner (один семестр) A1+
Elementary (один семестр) A2
Pre-Intermediate (один семестр) B1
Intermediate (один семестр) B2
Upper-Intermediate (два семестри) B2+

TOEFL

Курс підготовки до здачі TOEFL iBT (internet based Test of English as a Foreign Language) призначений для тих, хто планує навчатися у коледжах і університетах США, Канади та інших країн.

Результат складання тесту дійсний на протязі 2 років.

Необхідний мінімальний рівень знань англійської мови для успішної підготовки і подальшого складання тесту – вище середнього (Upper-Intermediate).

Німецька мова

Бажаючі вивчати німецьку мову на факультеті курсової підготовки проходять індивідуальне безкоштовне тестування. За результатами тестів та співбесіди визначається рівень знань, згідно з яким слухач зараховується у групу відповідного рівня Grundstufe 1, Grundstufe 2, Grundstufe 3.

Grundstufe (один семестр) A1
Grundstufe (один семестр) A2
Grundstufe (один семестр) B1

Тестування здійснюється за попереднім записом по тел.: 280-03-17, 280-53-44.