Навчання від ДСНС у КПІ

Київські політехніки пройшли навчання з пожежно-техногенної небезпеки від ДСНС.

Другий етап навчання відбудеться вже наступного тижня на території студмістечка КПІ.

Що робити, якщо гуртожиток горить

Перевірити температуру дверних ручок, викликати службу порятунку МНС, закрити щілини під дверима, захистити органи дихання вологою тканиною. Відкрити вікно і кликати на допомогу, а якщо змогли покинути кімнату — рухатись до виходу пожежними сходами.

Гайд з пожежної безпеки в аудиторіях

З цього відео ви дізнаєтесь, як діяти, якщо пожежа застала вас в аудиторії під час занять, що потрібно робити в такій ситуації, а що категорично заборонено.

Навчання від київських рятувальників

Працівники ДСНС України провели навчання для студентів і співробітників КПІ в університетському студмістечку.

Політехнікам показали, як поводитися під час повітряних тривог, як уникати пожежі під час постійних вимкнень світла й безпечно евакуюватися.

Навчання від ДСНС

У КПІ пройшли навчання з пожежно-техногенної безпеки від ДСНС. Співробітникам нагадали правила поводження у разі виникнення надзвичайних ситуацій на території університету.

Техногенна та пожежна безпека у КПІ

Проректор з адміністративної роботи КПІ Вадим Кондратюк дав офіційні пояснення про техногенну та пожежну безпеку в університеті й розповів про усунення недоліків, виявлених інспекторами ДСНС під час перевірок.

Вадим Кондратюк: "Всі приписи щодо пожежної безпеки в КПІ практично виконано. Але роботи не припиняємо"

Дотримання правил пожежної безпеки на об'єктах, розташованих на території навчального закладу, – предмет особливої турботи відповідальних осіб університету та його підрозділів.

Видано наказ «Про посилення контролю за дотриманням діючих норм пожежної безпеки на території КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський видав наказ «Про посилення контролю за дотриманням діючих норм пожежної безпеки на території КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Про призначення відповідальних осіб та проведення перевірки протипожежного стану територій, будівель та споруд КПІ ім. Ігоря Сікорського (оновлено 2)

У зв'язку з виробничою необхідністю та з метою посилення контролю за дотриманням вимог діючих норм та «Правил пожежної безпеки в Україні» на території Університету,

Інноваційний датчик задимленості для системи пожежної безпеки (проект, що переміг на Фестивалі інноваційних проектів “Sikorsky Challenge 2016”)

Відомо, що система пожежної сигналізації (СПС) належить до числа систем вищої категорії за критерієм відповідальності за безпеку як об'єкту, на якому вона встановлена, так і людей, що знаходяться в ньому.

Підписка на Пожежобезпечність