День відкритих дверей 18 травня 2024

1 week 2 days ago
Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як здійснюється моніторинг роботи […] Запись День відкритих дверей 18 травня 2024 впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу.
RVolianskyi

Збори трудового колективу кафедри

1 month 3 weeks ago
Збори трудового колективу кафедри 1 квітня відбулися збори трудового колективу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електропривода Національного технічного університету Украіни “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. На зборах висунуто та обговорено кандидатури до участі у конкурсі на посаду ректора університету. За результатами таємного голосування висунуто для участі у конкурсі на посаду ректора Національного технічного університету […] Запись Збори трудового колективу кафедри впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу.
RVolianskyi

Інженерний тиждень “KPISchool” на кафедрі АЕМС ЕП

1 month 3 weeks ago
Інженерний тиждень “KPISchool” на кафедрі АЕМС ЕП Викладачі кафедри АЕМС-ЕП взяли активну участь у Інженерному тижні “KPISchool”, який традиційно проводиться протягом весняних канікул для учнів 8-11 класів. Заняття відбулося 25 березня 2024 року за темою “Електромобілі, роботи та 3D-принтери: будова і функціонування”. Асистент Ганна Землянухіна ознайомила учнів з конструкцією і принципом роботи демонстраційного робота та […] Запись Інженерний тиждень “KPISchool” на кафедрі АЕМС ЕП впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу.
RVolianskyi

Участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development»

1 month 3 weeks ago
Участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» 26 березня 2024 доц. кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” Волянський Р.С. прийняв участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» (http://www.ans.nau.edu.ua/acasd/), який було організованому на базі Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ. Доповідь “MODIFIED CHUA’S […] Запись Участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу.
RVolianskyi
Новини сайту кафедри АЕМСтаЕП (ФЕА)
Subscribe to Новини сайту кафедри АЕМСтаЕП (ФЕА) feed