Декларування боргів
ДЕКЛАРУЙСЯ. РОЗДІЛ 13. Борги, як не крути, - неприємна річ, які ще й потрібно декларувати. НАЗК допоможе вам безпомилково заповнити 13 розділ декларації.
Заповнюємо Розділ 12.1. декларації
Нагадаємо також, що до фінансових установ (крім банків) належать кредитні спілки, недержавні пенсійні фонди, інвестиційні фонди і компанії, фонди фінансування будівництва та інші юридичні особи, що надають фінансові послуги.
Декларуємо грошові кошти
Хоча в народі кажуть, що щастя не в грошах, проте їхня кількість має значення при заповненні декларації.
Доходи, у тому числі подарунки
Певно немає такої людини, яка ніколи в житті не отримувала подарунків на свято чи допомоги у скрутній ситуації. Проте не всі знають, які саме кошти підлягають декларуванню та у яких розділах слід зазначати подароване майно чи отриману допомогу.
Декларувати біткоіни чи інші криптовалюти
Декларувати біткоіни чи інші криптовалюти буде набагато легше, якщо ви переглянете наше відео про розділ 10 “Нематеріальні активи” декларації. А для тих, хто займається науковою діяльністю, буде цікаво дізнатися, чи треба декларувати статті (публікації) вашого авторства.
Хто такий бенефіціар і чи є для нього місце у декларації?
НАЗК допоможе розібратись з цим питанням і заповнити разом з вами розділ 9 декларації «Юридичні особи, трасти або інші подібні правові утворення, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї”».
«Корпоративні права» декларації
Знаєте, яких помилок найчастіше припускаються декларанти, коли заповнюють розділ 8 «Корпоративні права» декларації?
Військові облігації в декларації
Придбали “військові облігації” в “Дії”? Не забудьте задекларувати вашу інвестицію в перемогу України у розділі 7 «Цінні папери» декларації. Перейматися нема чого. Національне агентство допоможе розібратись із особливостями декларування відомостей про ці та інші цінні папери.