Спортсмени-наставники КПІ – кращі в Україні

Серед кращих спортсменів міста та України, які займаються спортивним туризмом, чимало політехніків, представників турклубу "Глобус". Зокрема, випускник ТЕФ Богдан Грабець, якого визнали кращим тренером 2017 року.

У "Глобусі" цього літа

Уже чверть століття студентський гірський табір КПІ "Глобус", що в Карпатах, приймає туристів, залюблених у природу і походи. Табір розташований в унікальному місці – Карпатському національному парку, поблизу Говерли.

Літній відпочинок у Карпатах: Екстремальне і прекрасне поряд

З п'ятикурсниками Юлею Осіпчук (ФЛ) і Дмитром Черновим (ТЕФ) ми познайомилися в спортивному гірському таборі "Глобус", куди туристи приїхали за "природою, людьми й емоціями". Юля вже втретє відвідує табір, Дмитро – вдруге. Мріють навчатися в школі інструкторів та продовжити мандрівки горами.

Для походів немає поганої погоди

У студмістечку НТУУ "КПІ" мешкають тисячі студентів. На дозвіллі вони мають можливість взяти участь у численних освітньо-культурних і спортивно-дослідницьких проектах, організованих соціальною службою та адміністрацією студмістечка.

Найкрасивіші місця – у Карпатах

Науковці та дослідники склали перелік найкрасивіших місць у світі, серед них європейських усього п'ять: норвезькі фіорди, швейцарська гора Юнгфрау – льодовикове царство у центрі Європи, балканська перлина – Плитвіцькі озера, італійське озеро Гарда та українські Карпати – зокрема Долина нарцис

У Карпатах на конях [кінний похід Сколівськими Бескидами]

Щоб гарно працювати, треба добре відпочивати. Туристичні агенції всіх мастей пропонують розмаїття напрямів та програм відпочинку – від елітних заморських турів до нехитрого вітчизняного зеленого туризму. Та студентство – народ непосидючий: занурюються в морські глибини, видираються на надхмарні вершини, кидають виклик бурхливій стихії, сплавляючись на човнах та катамаранах; ширяють на крилатих конструкціях у висхідних повітряних потоках, до нестями крутять педалі своїх роверів, намотуючи сотні і тисячі кілометрів. І хочеться їм чогось такого… щоб в інших не було. Для таких є приємна новина.

Відпочинок у Карпатах. Готель «У Газди», санаторій «Яремча» та «Верховина»

Курсові захистили, заліки та екзамени склали… Ну, начебто все – сесію здали! Ура!

І що ж тепер, як його відійти від тих безсонних ночей та великої кількості «розумних знань»? На дворі мороз, снігу по коліно… Потрібно їхати в Карпати.

Фотовиставка “Цей чудовий світ” в НТБ

У Науково-технічній бібліотеці НТУУ «КПІ» стало традицією влаштовувати творчі виставки з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек. Цього року до професійного свята у вестибюлі Науково-технічної бібліотеки було відкрито фотовиставку “Цей чудовий світ”.

Етнiчне Дiйство в Шешорах

Про міжнародний фестиваль етнічної музики та лендарту «Шешори» ми почули торік. І от, подивившись на старому сайті фестивалю маршрут, визначившись за розкладом руху поїздів, як зручніше буде їхати, зібрались у дорогу.

Підписка на Карпати