Ви є тут

Фотовиставка “Цей чудовий світ” в НТБ


Україна. Краєвиди Карпат

У Науково-технічній бібліотеці НТУУ «КПІ» стало традицією влаштовувати творчі виставки з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек. Цього року до професійного свята у вестибюлі Науково-технічної бібліотеки було відкрито фотовиставку “Цей чудовий світ”. На якій 20 наших фотомитців представили близько 50 світлин.

Тематика робіт різноманітна. Насамперед, це мальовничі пейзажі І.Литвиненко, С.Зуєвої, М.Войтенко; витончені морські сюжети О.Котляр, О.Пархоменко, Л.Кривошеєнко.

Фото троянд та метеликів О.Носко і О.Половян гідні кращих фоторобіт в Iнтернеті, натюрморти Л.Тепікіної та Т.Безрукавої нагадують постмодерністські сюжети. Краєвиди Карпат сфотографовані Л.Миргородською за декілька днів до трагічної повені. Зворушливі фотосюжети з домашніми улюбленцями представила В.Волинець.

Серед бібліотекарів багато любителів подорожувати. Фоторезультати цього – маленьке потрясіння для мене, в доброму розумінні цього слова. Є таке поняття – урбаністичний пейзаж – наші гідні журналів “ Фото”, “Вокруг света”. Триптих С.Кирилюк “Дощовий Петербург”, фантастичні види Дніпропетровська О.Пархоменко, романтичні фото З.Стерехової; а які елегантні чорно-білі види європейських міст С.Барабаш, засніжені зимові види рідного КПІ Н.Левенчук.

Фотопортрети – це окрема реальність. Пустотливі хлопчаки-“індійці” Н.Трофімової, “пушкінський” сюжет К.Мошинської, незвичайні ракурси.

Для мене особисто фаворити виставки – “східні” портрети: скільки життєвої мудрості в очах чоловіка з грибом (робота М.Федорець). А фотодует Г.Семендяєвої – танцюючий дервіш та арабський вершник – не гірші, ніж професійні фото з журналу “Эхо планеты”.

О, технічний прогрес, винахід цифрової фотографії! Завдяки йому кожна людина може показати себе митцем, здійснити потяг до творчості – головного для людини. І в цей золотий вересневий день професійного свята ми побачили цей чудовий світ очима наших шановних інтелігентних бібліотекарів.

М.С.Аверкієва, зав. відділу періодичних видань

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій