2 березня 2017 р. Сергію Георгійовичу Буніну, відомому вченому і великому радіоаматору, доктору технічних наук, професору, лауреату державних премій і просто чудовій людині виповнилося 80 років!
Дорогий наш ювіляре, вельмишановний і улюблений UR5UN (UB5UN)! Прийміть наші найщиріші вітання та побажання! Протягом десятиліть ми знаємо й цінуємо Вас як чудову людину, відомого вченого, Радіоаматора з великої літери, щирого і прекрасного товариша з добрим серцем, відкритою душею і привітною посмішкою. Ми пишаємося Вашими багатогранними науковими досягненнями, цінуємо Ваші академічні та енциклопедичні знання, унікальний науково-технічний конструкторський талант, творчі досягнення, добрі справи, які Ви безкорисливо творите не лише для нашої величезної радіоаматорської сім'ї, але й для всієї країни.
Науково-технічне визнання і радіоаматорські успіхи прийшли до Вас багато років тому за унікальні технічні розробки і неоціненний внесок у розвиток нашого улюбленого Ham-Radio – одного з найпопулярнишіх у світі захоплень, для якого необхідні знання електротехніки, механіки, електроніки, основ радіозв'язку, географії, іноземних мов та ін. Ви завжди були і залишаєтеся душею і гордістю нашої великої та дружної радіоаматорської родини. Ми навчалися за Вашими книгами, і завдяки їм, Вашому авторитету, мудрим порадам та невтомній творчій енергії, практичному внеску в нашу улюблену справу для багатьох з нас радіо стало справою всього життя.
Ми пишаємося тим, що Ви є випускником нашої альма-матер – КПІ ім. Ігоря Сікорського, де пройшли шлях від студента до доктора технічних наук, професора, члена спеціалізованих наукових рад і міжнародних наукових конгресів та співтовариств, чемпіона світу, Європи, багаторазового чемпіона СРСР з радіоспорту. Протягом багатьох років Ви очолювали кафедру телекомунікацій та телекомунікаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського, виховуючи фахівців у галузі телекомунікацій та зв'язку. Вашим науковим досягненням і відкриттям аплодували провідні університети світу. Ваше ім'я як радіоаматора відоме у найвіддаленіших куточках нашої планети. У міжнародному радіоаматорському ефірі Вас вітали президенти та видатні державні діячі різних країн, учені, знамениті спортсмени, мандрівники – колеги по нашому захопленню, які стали Вашими добрими друзями.
Неможливо оцінити Ваш величезний внесок у розвиток нашого улюбленого Ham-Radio. Радіоаматори старшого покоління з особливою гордістю згадують уже далекі 1960–1980 роки, зустрічі в Київському міському радіоклубі на наших знаменитих "секціях КХ", де Ви були головою секції коротких хвиль, справжнім лідером і ватажком усіх нас, відданих улюбленому хобі. Цих зустрічей чекали. Людей на них було – яблуку ніде впасти у великій залі. Ну, не було тоді інтернету, але живе спілкування набагато приємніше. Відкривалися двері, входив молодий привітний Сергій Бунін (UB5UN), і починалося диво: живі новини про DX, новітні технічні досягнення, змагання та плани розвитку Ham-Radio. Усі слухали, затамувавши подих, і ще довго не розходилися, нарікаючи на те, що до наступної зустрічі аж цілих два тижні.
Та що там київські секції КХ! Жодна радіоаматорська конференція, які проводилися в республіках СРСР, не обходилася без участі Сергія Буніна, де він був бажаним гостем, визнаним авторитетом у галузі зв'язку і радіоаматорстві, членом багатьох високих президій, редакцій, спільнот. Дивовижний оповідач з тонким почуттям гумору, джерело мудрості, відомий DX-man, технар – він завжди був у центрі уваги. Незаперечний авторитет для старих і малих. Хай не ображаються на мене колеги, але таких особистостей уже не буде.
Попри колосальну зайнятість, наукову та громадську діяльність, Ви завжди знаходите час для зустрічей і участі у зборах і засіданнях нашого радіоклубу "Політехнік" (UT7UZA) і K-DX-CC клубу, де на Вас завжди чекає з особливою радістю наше радіоаматорське товариство.
Від імені радіоаматорів радіоклубу "Політехнік" КПІ ім. Ігоря Сікорського, клубу K-DX-CC, і від всієї нашої величезної радіоаматорської сім'ї прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, благополуччя, сил і енергії для Вашої плідної діяльності. Залишайтеся завжди таким, яким Ви є, яким ми Вас знаємо і любимо! А ми завжди з нетерпінням чекатимемо нових творчих зустрічей з Вами. Наш скромний подарунок для Вас, дорогий Сергію Георгійовичу, – фото-QSL EM90KPI (на честь 90-річчя першої колективки R1KPI), QTH – хіміко-технологічний корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського, де на знаменитій UB5KAG пройшли декілька незабутніх років Вашого радіоаматорського життя під час навчання в КПІ.
Особисто я хочу сердечно подякувати Вам – моєму радіоаматорському кумиру – за нашу першу зустріч у далекому 1969 році. Ви були першим радіоаматором, з яким я зустрівся по приїзді до Києва, і ця зустріч назавжди подружила нас. Дякую за незабутні, теплі зустрічі на вулиці Шовковичній, де я отримав чудові уроки DX-ing, технічну допомогу, практичні консультації та рекомендації з багатьох питань.