Номер 9 газети "Київський політехнік" за 2017 рік

Київський політехнік, 2017, №9 (у .pdf форматі)

kpi.ua/files/1709.pdf

Вийшов з друку 9 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2017 рік.

Прилуцький Михайло Іванович – 60 років у КПІ

Михайло Іванович Прилуцький

21 листопада 2016 р. Михайло Іванович Прилуцький – заступник завідувача кафедри фізико-хімічних основ технології металів, старший викладач – відсвяткував свій 80-річний ювілей. А незабаром виповнюється 60 років, як він переступив поріг Київського політехнічного інституту.

Сергію Георгійовичу Буніну – 80!

Сергій Георгійович Бунін

2 березня 2017 р. Сергію Георгійовичу Буніну, відомому вченому і великому радіоаматору, доктору технічних наук, професору, лауреату державних премій і просто чудовій людині виповнилося 80 років!

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичної механіки 2017

2017.02.28 І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичної механіки

28 лютого 2017 р. відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Теоретична механіка" серед студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В олімпіаді взяли участь 36 студентів, які представляли сім факультетів та інститутів: ФАКС, ММІ, ІХФ ФМФ, ФЕА, ФІОТ, ІЕЕ.

Наш Василь Герасимович. До ювілею В.Г.Дригайла

Василь Герасимович Дригайло

1 березня 2017 року виповнилося 80 років Василю Герасимовичу Дригайлу. 50 років він пропрацював у Науково-технічній бібліотеці нашого університету, 25 років – на посаді директора.

Проект "Окіаґарі Кобоші" у КПІ ім. Ігоря Сікорського

2017.02.28 Михайло Захарович Згуровський власноруч розписав ляльку  окіаґарі кобоші

Проект "Окіаґарі Кобоші" – це ідея всесвітньо відомого японського дизайнера Кензо Такада, який уже довгі роки живе та творить далеко від батьківщини – у Франції.

Спільна праця – запорука процвітання університету. Зі звіту проректора з навчально-виховної роботи П.О. Киричка про діяльність у 2016 р.

П.О. Киричок

Основними напрямами діяльності департаменту навчально-виховної роботи у 2016 р.

Скелелази завжди на висоті

2017.03.19 чемпіонат України серед студентів по скелелазінню

Минув майже рік, як ми вітали нашу збірну зі скелелазіння з перемогою на Першості України серед ВНЗ (тоді команда стала призером з усіх видів скелелазіння). За цей рік  нашими студентами зроблено дуже багато.

Поетичні частування у бібліотеці

2017.03.04 засідання клубу "Поетичні частування" - Вірш читає Т. Притужалова

У перші весняні дні пробуджується не лише природа, але й змерзлі за зиму почуття людей. Хочеться романтики, добра, чогось такого, що не вимовиш простими словами, – тільки віршами. 4 березня вірші звучали у нашій бібліотеці, де проходило чергове засідання клубу "Поетичні частування".

Візит топ-менеджерів корпорації «Boeing» та групи компаній «Прогрестех»

2017.03.15 Візит топ-менеджерів корпорації «Boeing» та групи компаній «Прогрестех»

15 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація топ-менеджерів корпорації «Boeing» та групи компаній «Прогрестех».

2017.03.14 КПІ ім. Ігоря Сікорського та Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця створюють Міжуніверситетський навчально-науковий центр

14 березня КПІ ім. І. Сікорського та НМУ ім. О.О.Богомольця уклали угоду про створення Міжуніверситетського навчально-наукового центру.

Лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея (відео)

2017.03.10 Лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея

Перший візит Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу до КПІ ім. Ігоря Сікорського, який відбувся 10 березня, став дуже насиченим.