Інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Ukraine за підтримки компанії «Бетрай.Енерджі» оголошує Конкурс стартап-проєктів та інженерних розробок «Новітні технології БПЛА та інноваційні джерела живлення» за напрямами:
Сергій Стіренко, професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри обчислювальної техніки ФІОТ, поділився своїми поглядами з актуальних питань розвитку штучного інтелекту та організації розробки й виробництва безпілотних літальних апаратів.
До КПІ завітали представники турецької компанії Baykar Makina. Під час зустрічі сторони підписали меморандум про співпрацю.
Компанія зацікавлена у профільній підготовці українських і турецьких студентів на базі Київської політехніки й дальшому їх залученню до роботи в Baykar Makina.
У світі стрімко зростає використання безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Чимало з них служать для розвідки та ураження наземних об'єктів. Відповідно, дуже важливо відшукати непроханих гостей якомога раніше, на підльоті.
Серед переможців університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2019" – асистент кафедри радіотехнічних пристроїв та систем (РТПС) Ігор Товкач, фахівець з обробки радіолокаційної інформації
23 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася перша міжвідомча нарада щодо впровадження в життя проекту «Безпілотний авіаційний комплекс квадрокоптерного типу для спеціального застосування», розробленого фахівцями університету.
Над таким завданням, нагальним для неспокійного сьогодення, працює з колегами старший викладач кафедри радіотехнічних пристроїв та систем к.т.н. Олександр Станіславович Неуймін. Для успішного виконання робіт він отримав грант Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених.