Вони забезпечуватимуть енергонезалежність України

З болем і гнівом сприймаємо кожне повідомлення про руйнування здичавілим сусідом об'єктів енергетичної інфраструктури на нашій території. Тим з більшою вдячністю і повагою говоримо про енергетиків, які під обстрілами, а іноді й під дулами ворожих автоматів виконують свої професійні обов'язки, забезпечуючи працездатність і безпечність об'єктів генерування. Сьогоднішні студенти НН ІАТЕ вже завтра стануть поряд зі своїми старшими колегами до експлуатації та управління енергетичними об'єктами.

Гідні умови праці та кар'єрне зростання пропонує НАЕК "Енергоатом"

Топменеджери атомної енергетичної галузі в середині березня завітали до НН ІАТЕ, відвідали лабораторії та науково-дослідний центр, ознайомилися з інноваційними підходами до навчання, зустрілися зі студентами, науковими й науково-педагогічними працівниками Інституту та обговорили важливість підготовки висококваліфікованих спеціалістів для енергетичної галузі. Фахівці з персоналу АТ НАЕК "Енергоатом" відзначили високий рівень знань і затребуваність випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У співпраці з НАЕК "Енергоатом"

Ядерна енергетика й атомно-промисловий комплекс завжди були найвагомішими складовими економічної, енергетичної та екологічної безпеки України. Сьогодні ключовим питанням розвитку цієї галузі є підготовка кадрів. Серед трьох ЗВО України, в яких безпосередньо готують фахівців для атомної енергетики, КПІ ім. Ігоря Сікорського є найбільш потужним і стабільним, недарма ж рівень працевлаштування його випускників за фахом перевищує 60%.

Можна звідси не їхати?: екскурсія студентів КПІ на Хмельницьку АЕС

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали філію "ВП "Хмельницька АЕС" АТ "НАЕК "Енергоатом". Для майбутніх інженерів відвідування енергетичних об'єктів, особливо таких як ХАЕС, є не просто навчальним заходом, але й обов'язковим етапом формування їхнього професійного світогляду і, можливо, першим знайомством з майбутнім місцем роботи.

Студенти «атомних» спеціальностей – майбутнє української атомної енергетики

Директор Навчально-наукового інституту атомної та теплової енергетики Євген Письменний взяв участь у дискусійній панелі, що проходила в межах Міжнародної конференції «Атомні можливості для розвитку країни: воєнний час та повоєнна відбудова», яку організував АТ «НАЕК «Енергоатом».

Ядерна безпека: посилення співпраці КПІ та Енергоатому

Українці як ніхто відчули трагедію Чорнобильської катастрофи. Тож ядерна безпека для науковців та освітян України — чи не найважливіший напрям розвитку новітніх технологій. Важливим центром у сфері вітчизняної ядерної безпеки є Навчально-науковий інститут атомної та теплової енергетики КПІ.

Студенти КПІ пройшли практику на РАЕС

Четвертокурсники КПІ впродовж місяця проходили переддипломну практику в реакторних цехах, турбінному цеху, відділі ядерної безпеки РАЕС.

Також студенти отримали докладну інформацію про заробітну плату, соціальні пільги й гарантії для фахівців галузі.

Малий модульний реактор — це міні-АЕС? Чи можна мати світло без перебоїв? Магістр ІАТЕ Владислав Баканов. CAMPUS

Чи має КПІ ресурс побудувати малий модульний реактор? Чи є в Україні такі генерувальні потужності? Хто може встановлювати автономні електростанції? Чи може оселя бути незалежною від центральної електромережі? Скільки електрики здатен виробити ММР?

ЗМІ про переддипломну практику КПІшників

Інформаційно-аналітичний телеканал «12 канал» зняв сюжет про переддипломну практику на Рівненській АЕС.

Київський політех — один з провідних ЗВО України, де готують фахівців для атомної енергетики.

Підписка на Атомна енергетика