У співпраці з НАЕК "Енергоатом"

Ядерна енергетика й атомно-промисловий комплекс завжди були найвагомішими складовими економічної, енергетичної та екологічної безпеки України. Сьогодні ключовим питанням розвитку цієї галузі є підготовка кадрів. Серед трьох ЗВО України, в яких безпосередньо готують фахівців для атомної енергетики, КПІ ім. Ігоря Сікорського є найбільш потужним і стабільним, недарма ж рівень працевлаштування його випускників за фахом перевищує 60%.

Можна звідси не їхати?: екскурсія студентів КПІ на Хмельницьку АЕС

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали філію "ВП "Хмельницька АЕС" АТ "НАЕК "Енергоатом". Для майбутніх інженерів відвідування енергетичних об'єктів, особливо таких як ХАЕС, є не просто навчальним заходом, але й обов'язковим етапом формування їхнього професійного світогляду і, можливо, першим знайомством з майбутнім місцем роботи.

Студенти «атомних» спеціальностей – майбутнє української атомної енергетики

Директор Навчально-наукового інституту атомної та теплової енергетики Євген Письменний взяв участь у дискусійній панелі, що проходила в межах Міжнародної конференції «Атомні можливості для розвитку країни: воєнний час та повоєнна відбудова», яку організував АТ «НАЕК «Енергоатом».

Ядерна безпека: посилення співпраці КПІ та Енергоатому

Українці як ніхто відчули трагедію Чорнобильської катастрофи. Тож ядерна безпека для науковців та освітян України — чи не найважливіший напрям розвитку новітніх технологій. Важливим центром у сфері вітчизняної ядерної безпеки є Навчально-науковий інститут атомної та теплової енергетики КПІ.

Студенти КПІ пройшли практику на РАЕС

Четвертокурсники КПІ впродовж місяця проходили переддипломну практику в реакторних цехах, турбінному цеху, відділі ядерної безпеки РАЕС.

Також студенти отримали докладну інформацію про заробітну плату, соціальні пільги й гарантії для фахівців галузі.

Малий модульний реактор — це міні-АЕС? Чи можна мати світло без перебоїв? Магістр ІАТЕ Владислав Баканов. CAMPUS

Чи має КПІ ресурс побудувати малий модульний реактор? Чи є в Україні такі генерувальні потужності? Хто може встановлювати автономні електростанції? Чи може оселя бути незалежною від центральної електромережі? Скільки електрики здатен виробити ММР?

ЗМІ про переддипломну практику КПІшників

Інформаційно-аналітичний телеканал «12 канал» зняв сюжет про переддипломну практику на Рівненській АЕС.

Київський політех — один з провідних ЗВО України, де готують фахівців для атомної енергетики.

Підписка на Атомна енергетика