Антонов Олег Костянтинович

Олег Костянтинович Антонов (25.01.(07.02)1906, село Троїця Московської обл., РФ — 04.04.1984, Київ; похований на Байковому цвинтарі) — один із провідних авіаконструкторів СРСР.

Їх поєднала авіація: Олег Антонов та Єлизавета Шахатуні. До 75-річчя першого польоту літака Ан-2

"Ан-2 – мій найбільший успіх… Він не має аналогів у світовій авіаційній техніці. Цей літак побудовано з розрахунком на наші своєрідні умови, яких більше ніде не існує…", – так сказав Генеральний авіаконструктор Олег Костянтинович Антонов.

Генеральний конструктор Петро Балабуєв – видатний послідовник Олега Антонова. До 90-річчя від дня народження та 75-річчя створення ОКБ

Після освоєння на Київському авіазаводі серійного виробництва літака Ан-2 перед ОКБ О.К.Антонова у 1953 році постало завдання побудувати перший у СРСР спеціалізований військово-транспортний літак, який пізніше отримав позначення Ан-8.

Юрій Гагарін в Україні: людина і корабель… До Міжнародного дня авіації і космонавтики

12 квітня 2021 року виповнилося 60 років від дня першого польоту людини в космічний простір. Ім'я Юрія Гагаріна стало відомим в усьому світі. Про нього та його космічний політ сказано майже все, стала загальнодоступною навіть інформація, яка раніше була таємною.

Антонов Олег Костянтинович. Пам'ятка з етики й наукової організації праці

Увесь свій колосальний виробничий і життєвий досвід Олег Костянтинович Антонов узагальнив у чудовому документі – “Пам'ятці з етики й наукової організації праці” – своєрідному кодексі заповідей і норм, які генеральний конструктор застосовував у своєму конструкторському бюро й дослідному

О.К. Антонов і його літаки на монетах

Право випускати гроші – один з основних атрибутів державності. Перша держава на території нинішньої України – Київська Русь – зміцнювала свій суверенітет випуском власних монет ще в X-XІ століттях.

Підписка на Антонов О.К.