Ви є тут

Новини студентства

Важлива інформація!

Новини сайту ДНВР - Пн, 10/12/2018 - 09:43
Студенти, які претендують на врахування в рейтинг успішності додаткових балів, з 17 грудня 2018 року особисто подають відповідні документи, що підтверджують їх досягнення, секретарю стипендіальної комісії факультету/інституту. 26 грудня 2018 року стипендіальні комісії факультетів/інститутів за результатами розгляду наданих студентами документів мають прийняти рішення про врахування або неврахування додаткових балів в рейтинг успішності студентів. Проект розподілу додаткових балів (поіменний список з кількістю балів і обґрунтуванням) має бути оприлюднений на сайтах факультетів/інститутів 27 грудня 2018 року. З повагою, Відділ стипендіального забезпечення.

Шановні студенти!

Новини сайту ДНВР - Пт, 07/12/2018 - 11:55
Дофінансування соціальної стипендії за листопад 2018 року Ви отримаєте на картки 11 грудня 2018 року. З повагою, відділ стипендіального забезпечення КПІ ім. Ігоря Сікорського.

IV Молодіжний форум з прав людини

Новини сайту ДНВР - Ср, 05/12/2018 - 15:02
Запрошуємо студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського взяти у часть у IV молодіжний форум з прав людини, який відбудеться 10 грудня 2018 року з 10:00 до 17:30 в приміщенні Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка. Вхід вільний! Якщо ти бажаєш дізнатися більше про свої права, як їх захищати, про взаємодію поліції та суспільства, про право на освіту та науку, запобігання корупції та ще багато іншого, то цей форум саме для тебе. В рамках форуму відбудуться лекції, бесіди та кінолекторій.

КОНКУРС НАУКОВИХ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ НА ТЕМУ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Новини сайту ДНВР - Вт, 04/12/2018 - 11:53
Студентів та аспірантів запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського. Конкурс проходить у два етапи. Перший етап – до 25 листопада 2018 року всі охочі мають надіслати заявку на участь на електронну адресу: konkurs.maidanmuseum@gmail.com У заявці треба вказати тему дослідження, анотацію, інформація про автора. Журі розгляне всі матеріали, відбере кращі та надішле запрошення для подальшої участі до 1 грудня 2018 року. Другий етап – подання конкурсних робіт на розгляд журі. Роботи потрібно буде надсилати на електронну скриньку: konkurs.maidanmuseum@gmail.com до 10 лютого 2019 року. Оголошення результатів відбудеться 24 лютого 2019 року. На конкурс можна подавати тільки неопубліковані оригінальні роботи. соціальний, політичний, політологічний, ідеологічний, культурологічний, мистецтвознавчий, етнологічний, музеологічний, релігійний, філософський аспекти Революції Гідності; соціологія та історія Революції Гідності; Революція Гідності у контексті міжнародної політики; регіональні особливості протестів Революції Гідності; дослідження ініціатив і громадського досвіду Майдану; повсякденне життя та побут Майдану; пропагування та інформаційна політика протестного руху; мистецтво та творчість Майдану; Революція Гідності в контексті протестних рухів світу; дослідження персоналій Героїв Небесної Сотні, поранених, активістів і волонтерів Майдану; політика пам’яті і комеморативні практики Майдану тощо. Автори робіт-переможців отримають грошові премії: 1 місце – 15 тис гривень; 2 місце  – 7 тис гривень; 3 місце  – 4 тис гривень. Докладніше про умови участі та порядок проведення конкурсу можна дізнатися у Положенні, а також на сайті ГО «Родина Героїв Небесної Сотні» та Facebook-сторінці «Відзнака Сергія Кемського». Організатори: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні -Музей Революції Гідності,  ГО «Родина Героїв Небесної Сотні». Довідково Сергій Кемський – політолог, журналіст, активіст Євромайдану. Народився 1981 року в Керчі, мешкав у м.Коростень Житомирської області. Здобув ступінь магістра політології на філософському факультеті Львівського університету імені І. Франка. Був співробітником Інституту політичних та економічних ризиків і перспектив, писав статті для “Української правди”, газети “День” та інших видань. Виступав за  впровадження системи прямої демократії, кооперативний рух, шукав найефективніші механізми взаємодопомоги у суспільстві, контролю за політиками та боротьби з корупцією; громадський активіст, учасник кампанії “Проти міліцейського свавілля”.

Відверта лекція “Тепер я знаю як!”

Новини сайту ДНВР - Пн, 03/12/2018 - 14:20
Запрошуємо на відкриту лекцію від Національного агентства з питань запобігання корупції “Тепер я знаю як!” у межах Всеукраїнського тижня права в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Лекція відбудеться в понеділок 10 грудня в 14-15 год. в ауд. 333 корпусу 19. Додаткова інформація та перелік запланованих до розгляду питань – за посиланням: http://afgp.kpi.ua/openlecture_nazk2018/

Підсумки Міжнародної конференції “Perspektywy Women in Tech Summit”

Новини сайту ДНВР - Пт, 30/11/2018 - 16:25
26-28 листопада 2018 року відбулася Міжнародна конференція “Perspektywy Women in Tech Summit”, яка проходила в м. Варшава (Республіка Польша) для студенток, аспіранток, молодих вчених-жінок Європи. В Конференції брали участь 102 учасниці з нашої країни, близько 60 з яких представниці КПІ ім.Ігоря Сікорського. Впродовж трьох днів були проведені воркшопи, зустрічі, презентації від таких відомих міжнародних компаній, як: Google, ABB, Facebook, Ericsson, McKinsey&Company, Tomtom, citi, intel, 3M та інші. Дискусійні панелі Конференції охопили актуальні питання сьогодення в галузях техніки, ІТ, успішної побудови своєї кар’єри тощо. Ось що з цього приводу думає студентка ФЕЛ Валерія Охмак: “Для мене було приємно взяти участь у Wits. Я хотіла би висловити свою вдячність за запрошення, а також відзначити високий рівень організації та професіоналізм у проведенні заходу, що дозволило зібрати широке та представницьке коло експертів і так успішно провести всі зустрічі. Саміт є корисною платформою для знайомства з успішними жінками всього світу та обговорення ключових глобальних проблем жінок у науці та галузях техніки. Для мене особисто корисним було спілкування не тільки зі спікерами але і контакт з провідними компаніями в області технології, такими як poloalto. Тепер я абсолютно впевнeна в собі і можливостях, які представлені…” Вцілому, учасниці отримали позитивні емоції, корисні контакти та професійні поради. Дякуємо організаторам заходу за надану можливість долучитися до такої масштабної події.  

Всеукраїнської виставки «Київ очима українських художників та архітекторів»

Новини сайту ДНВР - Пт, 30/11/2018 - 15:57
4 грудня о 16-00 в картинній галереї ЦКМ відбудеться урочисте відкриття Всеукраїнської виставки «Київ очима українських художників та архітекторів», в якій візьмуть участь 40 художників та архітекторів з різних міст України (Києва, Харкова, Дніпра, Вінниці, Житомира та інших) і представлять більше 70 робіт в різних техніках та стилях акварельного живопису та графіки. В рамках  заходу пройдуть майстер-класи «Портрет маркером» та «Квіти аквареллю», що розпочнуться о 16-00, а урочиста частина розпочнеться о 16-30. Запрошуємо всіх безкоштовно взяти участь у майстер-класах та відвідати виставку, що триватиме до 18 січня.

Фінальний турнір з баскетболу

Новини сайту ДНВР - Пт, 30/11/2018 - 12:36
У період з жовтня по грудень 2018 року правління Студентської профспілкової асоціації м. Києва проводить ХІХ турнір із баскетболу серед чоловічих студентських команд на кубок СПА м. Києва. У цьому сезоні в них взяли участь 10 збірних команд вищих навчальних закладів м. Києва. Студентська команда КПІ ім. Ігоря Сікорського гратиме у фінальному турнірі, який відбудеться 04 грудня 2018 року з 15.00 до 19.30  у баскетбольній залі спортивного комплексу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Соціальна стипендія

Новини сайту ДНВР - Ср, 28/11/2018 - 16:35
Шановні студенти! В умовах недофінансування соціальна стипендія за листопад 2018 року виплачена студентам на 76,7 %. Кошти, яких не вистачає, будуть виплачені одразу після надходження на рахунок КПІ ім. Ігоря Сікорського. В свою чергу повідомляємо, що КПІ ім. Ігоря Сікорського звернувся з відповідними листами до Міністерства соціальної політики України та Управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації  забезпечити виплату соціальної стипендії студентам у розмірах та порядку, встановлених законодавством України. З повагою, відділ стипендіального забезпечення Департаменту навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Всеукраїнський театральний Фестиваль-Премія “ГРА”

Новини сайту ДНВР - Пн, 26/11/2018 - 12:07
30 листопада 2018 року о 19.00 у приміщенні Київського національного театру оперети відбудеться церемонія закриття Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії “ГРА”. Запрошуються всі бажаючі студенти та працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського. Вхід безкоштовний.

Вітаємо студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Новини сайту ДНВР - Пт, 23/11/2018 - 11:01
16 листопада 2018 року відбулося відзначення студентів Грамотами голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за високі здобутки у навчанні, науковій роботі та активну участь у громадському житті університету, присвяченого Дню студента. Вітаємо студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського Нещеретова Семена (студент ПБФ, волонтер Студентської соціальної служби), Браславську Євгенію (студентка ХТФ, член команди Відкритої лабораторії «Цікава хімія»), Куліш Анастасію (студентка ВПІ, член команди Радіо КПІ), Прищепу Вікторію (студентка ФСП, голова НТСА). Дякуємо за гідне представлення нашого університету, бажаємо подальших успіхів та перемог!  

Відзначення Дня гідності та свободи в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Новини сайту ДНВР - Ср, 21/11/2018 - 10:20
21 листопада Україна відзначає День гідності та свободи – саме в цей день у 2013 – українській столиці розпочалася Революція гідності. Запрошуємо студентів та працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського о 14.00 на покладання квітів до пам’ятника Київським політехнікам, полеглим за Україну біля Міжконфесійного храму Святителя Миколи Чудотворця.

Результати благодійної акції з безкоштовної перевірки слуху від Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського

Новини сайту ДНВР - Вт, 20/11/2018 - 15:34
Студентською соціальною службою КПІ ім. Ігоря Сікорського було підтримано соціальний проект «Unmute», створений слабочуючою Наталією Петренко, в рамках якого кваліфікованими спеціалістами компанії «Все для вуха» була здійснена безкоштовна перевірка слуху надсучасним аудіометричним обладнанням усім бажаючим студентам, аспірантам, викладачам та співробітникам КПІ ім. Ігоря Сікорського. Акція відбулася 14-15 листопада 2018 р. в приміщенні Радіо КПІ в 31 корпусі. Протягом двох днів заходу слух перевірило 104 людини (з яких 70%– студентство, 30% – співробітники Університету). В 11 учасників акції було виявлено порушення слуху (серед яких 6 студентів та 5 співробітників), що, на превеликий жаль, підтвердило статистику ВООЗ та МОЗУ, що кожна 10-та людина в Україні та в світі має порушення слуху, але не знає про це. Всіх учасників з виявленими порушеннями слуху було запрошено на подальшу безкоштовну консультацію з розширеним безкоштовним дообстеженням слуху в компанію «Все для вуха», з результатами розширеного обстеження далі людина може звернутися до лікаря-отоларинголога. Метою акції було спонукати студентську молодь до збереження власного здоров’я та розвінчати міф про те, що зниження слуху стосується тільки людей похилого віку. Особливо в сучасному світі, коли молоді люди щоденно слухають багато музики на високій гучності та практично щодня стикаються з  шумовим забрудненням. І, оскільки, зниження слуху не завжди помітно суб’єктивно, дуже важливо перевірити слух за допомогою  спеціального обладнання, вчасно виявити наявність порушень та звернутись до лікаря. За даними ВООЗ, вчасно виявлені порушення слуху у більшій половині випадків можна вилікувати. 14 листопада 2018 р. в рамках проведення акції, партнером соціального проекту «Unmute» – компанією «Все для вуха», в особі випускника КПІ ім. Ігоря Сікорського Максима Мельніченко, було організовано приємний сюрприз для однієї з кафедр Університету – кафедри акустики та акустоелектроніки (ААЕ), на якій і навчався Максим, подаровано сучасний аудіометр для практичних занять студентів ФЕЛ.  

Вітаємо студентів КПІ з Днем студента

Новини сайту ДНВР - Сб, 17/11/2018 - 19:23
В Україні з 1999 року 17 листопада відзначають День студента. Також це свято відоме, як Міжнародний день студентів, який святкують в багатьох країнах світу. Від імені Департаменту навчально-виховної роботи вітаємо всіх студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського з Днем студента.

Всеукраїнська конференція «Змішане навчання: Медіаграмотність для освітян»

Новини сайту ДНВР - Вт, 13/11/2018 - 12:25
Запрошуємо до участі у Всеукраїнській конференції «Змішане навчання: Медіаграмотність для освітян», яка відбудеться у Києві у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (пр-т Перемоги, 37, 1 корпус, Зала засідань Вченої ради). Конференція буде присвячена запуску курсів із медіаграмотності на платформі «Prometheus», подальшому впровадженню змішаного навчання у навчальний процес в Україні, обміну досвідом між науковою спільнотою, заохоченню освітян до опанування новітніх освітніх технологій. У програмі виступи авторів курсів – кандидата політичних наук, доцента Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», директора Інституту світової політики, відомого політолога Євгена Магди, доктора психологічних наук, експерта з питань медіакультури та медіапсихології, заступника директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, завідувачки лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти, член-кореспондента НАПН України, члена Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, наукового керівника всеукраїнського експерименту з масового упровадження медіаосвіти Любові Найдьонової та вчителя медіаграмотності та зарубіжної літератури, директора СШ №148 ім. Івана Багряного м. Києва, члена Колегії Міністерства освіти і науки, медіатренера, медіааналітика, консультанта медіаосвітніх проектів Сергій Горбачов. Також до конференції долучиться співавтор одного з найуспішніших курсів в історії платформи «Prometheus» «Критичне мислення для освітян» доктор педагогічних наук, професор кафедри історії України, керівник сектора лабораторії модерної історії України та інноваційних освітніх технологій Запорізького національного університету Сергій Терно, який представить свій новий онлайн-курс «Освітні інструменти критичного мислення». На вас чекає відеозвернення співзасновника платформи «Prometheus» Івана Примаченка та цікаві виступи провідних фахівців у галузі онлайн-освіти в Україні. Для участі, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням https://goo.gl/forms/lkYXeFpOUtJfgL2K2 Участь в конференції безкоштовна. За результатами всі учасники одержать сертифікати.

Безеоштовна перевірка слуху в КПІ!

Новини сайту ДНВР - Вт, 13/11/2018 - 11:20
В рамках соціального проекту “Unmute” компанією “Все для вуха” буде здійснена безкоштовна перевірка слуху. Акція проходитиме 14-15 листопада 2018 році в КПІ імені Ігоря Сікорського в приміщенні Радіо КПІ, 31 корпус, цокольний поверх (за гуртожитком №15) і триватиме з 14:00 до 17:30 год. Співорганізаторами заходу також являється Студентська соціальна служба КПІ імені Ігоря Сікорського. Ціль акції – спонукати студентську молодь до збереження власного здоров’я, адже кожна 10-та людина в Україні має порушення слуху, але не кожна з них знає про це. Метою акції є розвінчання міфу про те, що зниження слуху стосується тільки людей похилого віку. Особливо в сучасному світі, коли молоді люди щоденно слухають багато музики на високій гучності та практично щодня стикаються з шумовим забрудненням. І, оскільки, зниження слуху не завжди помітно суб”єктивно, дуже важливо перевірити слух за допомогою спеціального обладнання, вчасно виявити наявність порушень та звернутись до лікаря. Проект “Unmute” створений слабочуючою Наталією Петренко у відповідь на допомогу людям, котрі зібрали для неї кошти на нові слухові апарати. Акт вдячності вилився у масштабний проект. Партнером соціального проекту є компанія “Все для вуха”, яка має у своєму арсеналі надсучасне обладнання для виїзної перевірки слуху та обіцяє в межах проведення акції приємний сюрприз для однієї з кафедр КПІ імені Ігоря Сікорського.  

Вісімнадцятий радіодиктант національної єдності

Новини сайту ДНВР - Вт, 06/11/2018 - 16:15
Цієї п’ятниці 9 листопада пишемо Вісімнадцятий радіодиктант національної єдності. Приходьте! Зустрічаємося у 12 залі (6 поверх Бібліотеки КПІ) об 11:00. З собою варто захопити зошит чи листочки та ручку!  Текст радіодиктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада, тож кожен учасник потім матиме змогу перевірити себе.

Ярмарок вакансій «be Ahead. Осінь 2018»

Новини сайту ДНВР - Пт, 02/11/2018 - 14:07
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2018», який проходитиме 8 листопада 2018 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 16:30.  На Ярмарку будуть представлені більше ніж 35 компаній (ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА», ТОВ “ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ “СТУДІЯ 1+1”, 3Shape, British American Tobacco Ukraine,  Dentsu Aegis Network Ukraine, Innower, ТОВ «Костал Україна», KPMG,  Альфа-Банк Україна, Штайнер Україна, срі, LEXX International, Білоцерківський завод «Трібо», SMART business, Genesis, EVO, SoftServe, ТОВ «Діскордія-Київ», M.E.Doc, PepsiCo, БРСМ, Xpand Ukraine, Фарос Продакшн, Materialise Ukraine, Intetics, ТОВ “Вент-Сервіс”, GlobalLogic, ПрАТ «Вентиляційні системи» та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів. Під час Ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ВНЗ  зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації від компаній 3Shape, Штайнер Україна, Materialise Ukraine та SMART business інші. Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний!

Екскурсія на виробництво Бритіш Американ Тобакко Україна

Новини сайту ДНВР - Пт, 26/10/2018 - 12:51
У рамках популяризації інженерних професій серед молоді й безпосередньо серед дівчат, 17 жовтня 2018 року відбулася екскурсія для студенток КПІ ім. Ігоря Сікорського на виробництво Бритіш Американ Тобакко Україна, а саме – на Прилуцьку тютюнову фабрику. Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. На фабриці представлене сучасне високотехнологічне обладнання з новітніми виробничими лініями, що дають змогу виготовляти продукцію світового рівня якості, а отже, виникає потреба в професійних кадрах для управління такими технічними процесами. День, проведений на фабриці, був цікавий та насичений. Для студенток КПІ ім. Ігоря Сікорського була організована ознайомча екскурсія на виробництво, відбулася цікава зустріч із директором з виробництва регіону «Україна, країни Кавказу та Центральної Азії, Білорусь» Артемом Скрипкою та іншими працівниками підприємства, під час яких студентки отримати відповіді на питання технічних особливостей виробництва та його можливостей, а також як досягти успіху в кар’єрі молодому спеціалісту. Було приємно відчувати себе частиною великої, дружньої сім’ї, яка відкрита для поповнення новими членами команди, а саме студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського. Дякуємо колективу Бритіш Американ Тобакко Україна за надану можливість ознайомитись із виробництвом та бажаємо успіхів і нових досягнень. До нових зустрічей!

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій