Героя нашого часу і власного серця обирали в КПІ 18 грудня 2008 року. За звання «Містер КПІ» боролись двадцять хлопців-переможці факультетських конкурсів.
Перше дефіле претендентів у костюмах, без сумніву, зачарувало всіх: статні, усміхнені, впевнені в собі молоді люди вже з першої секунди могли зарахувати до своїх здобутків по кілька дівочих сердець.
Більше познайомитися з хлопцями дав можливість конкурс образів «Супермен року». Він пройшов у дещо незвичному форматі: перша частина – тридцятисекундний відеоролик, який «містери» готували самостійно до конкурсу, а друга частина – хвилинний коментар-розповідь до ролика. Малося на меті, що у відеоряді кожен учасник покаже себе у ролі мужнього героя. Задумка гарна, однак вона передбачала наявність серйозних технічних засобів для підготовки, і, як показали сюжети, не всі хлопці вдало з цим упорались. Відеоролики деяких учасників взагалі були просто «нарізкою» з кінофільмів, а у двох хлопців вони були відсутні (хоча організатори стверджують, що перед конкурсом відеоролики мали всі).
Як би там не було, а на сцену вийшли: весела і мегашвидка Маска (Віктор Лавров, ММІ), справедливий і безкорисний Робін Гуд (Віталій Тарадайко, РТФ), неперевершений Джеймс Бонд (Олександр Гавва, ФСП), безсмертний Горець (Олександр Прокопчук, ФЕЛ), нестримна Людина-Вогонь (Сергій Ястремський, ІЕЕ), таємничий і мужній Зорро (Андрій Омельченко, ФММ), велелюбний пройдисвіт Казанова (Олександр Гоч, ФПМ), неперевершений детектив (Андрій Шульга, ІХФ), Вогонь і Лід (Павло Шишкін, ІФФ), Брюс Всемогутній (Олексій Щеглюк, ВПІ), таємнича Людина-Тінь (Максим Ветчанінов, ММІФ), безстрашний пірат Джек-Горобець (Володимир Гончаренко, ФЛ), винятковий Нео (Анатолій Боронило, ФІОТ), всюдипроникна Гумова Людина (Роман Старіченко, ЗФ), унікальний Електронік (Кирило Марікуца, ФМФ), борець із вампірами Ван Хелсінг (Ігор Комісаров, ТЕФ), надзвичайний Хенкок (В'ячеслав Хижняк, ФАКС), гарячий Індіана Джонс (Максим Внуков, ХТФ) та чіпкий Людина-Павук (Денис Сорока, ПБФ).
Танцювальні здібності учасників оцінювались у постановці, де хлопці в образі матросів зі щітками чистили палубу корабля перед приходом капітана. Спортивний конкурс містив у собі велику кількість підконкурсів. Хлопці постійно ділилися на дві команди, які змагалися між собою, в результаті переможцем вийшов Максим Внуков (ХТФ), він і отримав під час нагородження почесне звання «Містер Атлетичність».
Ще однією спробою розкрити хлопців став інтелектуальний конкурс. А останнє дефіле в армійському стилі остаточно здолало опір найнеприступніших дівочих сердець.
До складу журі цього разу входили: проректор з навчально-виховної роботи КПІ Г.Б.Варламов, Міс Варшавської політехніки Агнешка, представники мистецької сфери. Вони й визначили номінантів. Звання «Містер Сучасність» отримав Анатолій Боронило (ФІОТ), «Містер Стиль» став Максим Ветчанінов (ММІФ), «Містер Мужність» – Володимир Потапенко (ІТС), «Містер Атлетичність» – Максим Внуков (ХТФ), «Містер Артистичність» – Кирило Марікуца (ФМФ), «Король танцю» – В'ячеслав Хижняк (ФАКС), Суперменом року став Ігор Комісаров (ТЕФ), Містером глядацьких симпатій по праву став Віктор Лавров (ММІ), незважаючи на травми обох рук, він взяв участь у конкурсі і представив свій факультет на високому рівні. А почесне звання «Містер КПІ» дісталося представнику приладобудівного факультету Денису Сороці. Крім цього, двох «містерів» – Анатолія Боронило (ФІОТ) та Кирила Марікуцу (ФМФ) – було запрошено на кінопроби фільму «Полтавська битва».
Щасливі і втомлені, обтяжені подарунками і обіймами фанаток, «містери» повертались до звичного життя – без репетицій, зйомок і сцени ЦКМ. Як розповів під час конкурсу «Містер КПІ» Денис Сорока, після репетицій хлопці завжди йшли разом кудись посидіти, і він дуже сподівається, що вони збиратимуться і надалі. І справді, це єдине, що можна побажати усім «містерам» – достойним, відважним, дійсно справжнім чоловікам!