Привіт! Стоп! Ти куди? Читати треба тут! Читай назву! Не віриш? Зараз я тобі все поясню.
Ти молодий студент(-ка)? Прагнеш перспектив і розвитку себе як особистості? Прагнеш жити у здоровому суспільстві та в майбутньому мати здорову сім'ю? Кожен знає, що таке здоров'я і яку роль відіграє воно у повсякденному житті. Кожен знає або здогадується, як впливає на здоров'я нікотин та алкоголь, але більшість легковажно вважає, що саме його не торкнуться проблеми. Але чому ж тоді ти забуваєш про себе і своє здоров'я? Хочеш змін? Тоді цей слоган саме для тебе. Запам'ятай його, знадобиться.
Ми змінили формат і підхід до проблеми. Тільки не питай вголос: «А в кого тут проблеми?» Ми пропонуємо прислухатись і спробувати розібратися, що насправді тобі необхідно, як саме і на що витрачати своє життя. Тому цьогорічний День здоров'я, організований 12-13 листопада силами двох факультетів: студрадою ММІФ і профбюро ФАКС, був проведений у спортивно-розважально-творчому форматі, щоб усі могли і весело провести час, і знайти нових друзів та однодумців.
У спортивно-ігровому квесті «Вогонь здоров'я», що охоплював територію всього КПІ та проводився першого дня, взяли участь команди з різних факультетів. Його частиною став фотоквест «Здоровим бути модно!». У ньому взяли участь команди, що хотіли поряд із фізичною витривалістю продемонструвати свою креативність, уміння бачити проблеми в повсякденному житті та шляхи їх вирішення.
Другого дня у Малому залі ЦКМ в урочистій обстановці підводили підсумки. Обрало переможців компетентне журі у складі проф. В.П.Яценка, декана ММІФ; проф. О.В.Збруцького, декана ФАКС; Ольги Онац, голови студради ІТС; Романа Кудрявцева, керівника культурно-масового відділу Студради НТУУ “КПІ”; Олени Шановалової, завідувача сектору соціальних питань.
Факультет ММІФ є лідером нашого університету в боротьбі за здоровий спосіб життя. А Валентин Порфирович Яценко – головним ідейним і творчим натхненником пропаганди здорового способу життя. У своєму виступі декан ММІФ торкнувся тем впливу шкідливих звичок на молодий організм та запропонував організувати кафе здорового харчування в 12-му гуртожитку, а студентам – взяти участь у його створенні.
Під час Дня здоров'я було проведено анкетування учасників акції та студентів університету. За результатами опитування стало відомо, що близько 25% студентів вважають себе здоровими, 13% покладаються на рішення лікарів; серед учасників частка студентів, що палять, склала лише 7%, серед них 2% – дівчата, а студентів, що пропагують здоровий спосіб життя, – аж 34% від загальної кількості. Після участі в Днях здоров'я 45% змінили своє ставлення до шкідливих звичок, а 65% вважають, що з користю витратили час і згодні взяти участь в організації подібних заходів.
Учасники та гості Дня здоров'я–2008 залишилися задоволеними. До зустрічі наступного року!