«Місячник здорового способу життя» стартував у КПІ суботнього ранку 15 вересня. В ігровому залі спорткомплексу НТУУ «КПІ» зібралися молоді люди, щоб позмагатися з волейболу, міні-футболу та настільного хокею. У змаганнях взяли участь команди іноземних студентів, збірна студентського профкому, збірні команди факультетів. Так, першість з міні-футболу виборювали аж 20 команд. А відбувся захід, присвячений Дню фізкультурника, з ініціативи декана ММІФ проф. В.П.Яценка та студентського профкому за підтримки депутата Київради Дмитра Андрієвського.

Подивитись дійсно було на що: матчева зустріч з волейболу між збірною університету і минулорічним чемпіоном командою ТЕФ зібрала численних глядачів. Забігаючи наперед, скажу: перемогли теплоенергетики з рахунком 3:1. Та незабаром увагу глядачів привернув турнір з міні-футболу, де на полі розгорнулася справжня баталія. За жорстку гру судді карали не менш жорстко: одна з команд була навіть дискваліфікована за «неспортивну поведінку». Хоча всі учасники прагнули перемоги, у ході боротьби визначились головні претенденти на Кубок – команди факультетів ММІФ і ТЕФ. Ось де вболівальники змогли гідно підтримати своїх улюблених гравців! Будь-які виверти форвардів зустрічали не менш хитромудру відсіч захисту, тож після закінчення часу фінальної гри рахунок залишався невідкритим, і розпалені гравці взялися до серії 6-метрових ударів. Врешті-решт удача посміхнулась команді ТЕФ, що випередила суперників із рахунком 1:0. Друге місце посіла команда ММІФ, а третє – ПБФ та міжнародна «Персія». Спортивний азарт виявили не тільки студенти: переможцем турніру з настільного хокею неочікувано став викладач ММІФ М.М.Корюкаєв. Друге місце отримав Нікулін Ігор (ММІФ, 3-й курс), а третє – Коба Костянтин (ММІФ, 3-й курс).

Усе описане – лише початок. На любителів спорту чекало не менш цікаве продовження «Місячника здорового способу життя»: 21 вересня відбувся майстер-клас з аеробіки, 26 вересня – майстер-клас з боротьби, а 9 жовтня о 16-00 пройдуть виступи з бодібілдингу та пауерліфтингу.

Sep 27, 2007 || Автор: Марина Калачова, ВПІ, 2-й курс

Дата події