Київська політехніка отримала від компанії Huawei енергетичне обладнання для НН ІЕЕ та новітнє обладнання для лабораторії DATACOM, що на РТФ. КПІшники зможуть використовувати його в освітньому та дослідницькому процесах: проводитимуть науково-прикладні дослідження, практичні експерименти в енергетичній та телекомунікацій сферах, застосовуватимуть для інноваційних розробок.

Це чергова інвестиція компанії у розвиток освіти та науки КПІ у межах партнерства між сторонами, що триває вже вісім років.

«Оновлення навчально-лабораторної бази дуже важливо для студентів університету. Адже працювати з новітнім обладнанням — це закладати підґрунтя якісної підготовки», — зазначив Анатолій Мельниченко, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У ході зустрічі сторони обговорили напрями майбутньої співпраці: дуальну освіту та впровадження освітніх курсів, що покликані готувати фахівців з огляду на вимоги сучасного ринку праці.