Такими є результати двох конкурсів Національного фонду досліджень України. КПІ ім. Ігоря Сікорського представив 18 проєктів, 10 з яких рекомендували до фінансування. Ще у 3 проєктах наш університет виступав співвиконавцем, один із них отримає грантову підтримку.

У першому конкурсі – «Наука для безпеки людини та суспільства» – КПІ ім. Ігоря Сікорського подав 11 проєктів, 5 із них увінчались успіхом.

НФДУ підтримує:

Ще 5 проєктів КПІ ім. Ігоря Сікорського вийшли у лідери другого конкурсу – «Підтримка досліджень провідних та молодих вчених».

Грантове фінансування отримають:

Національний фонд досліджень – нова структура, створена 2018 року, що покликана підтримувати українських учених. В її основу покладено досвід провідних наукових фондів світу. НФД надаватиме гранти дослідникам незалежно від відомчої належності установ. Конкурси відбуваються задля популяризації та розвитку природничих, технічних, біологічних і медичних наук, прикладних наукових досліджень. Усі подані на конкурси НФД проєкти проходитимуть незалежну експертизу із залученням іноземних експертів.