Проект Британської Ради в Україні «Англійська мова для університетів»: хід виконання

2 і 3 червня в НТУУ «КПІ» працювала делегація координаторів проекту Британської Ради в Україні «Англійська мова для університетів» у складі консультанта Рода Болайто і менеджера проекту Жанни Севастьянової.

Нагадаємо, проект цей почав реалізовуватися в КПІ у травні цього року (докладніше див. http://kpi.ua/16-04-08-eng).

У перший день делегація відвідала лінгвістичний клас на факультеті інформатики та обчислювальної техніки, де відбулося практичне заняття з іноземної мови професійного спрямування для студентів 5 курсу, зустрілася із викладачами кафедр іноземних мов, студентами та аспірантами, які є учасниками програми.

На другий день візиту гості зустрілися із завідувачами кафедр іноземних мов, взяли участь у практичному занятті з англійської мови професійного спрямування для студентів 3 курсу зі спеціальності «Радіоелектронні апарати», лекційному занятті з інженерної екології для студентів 3 курсу зі спеціальності «Інженерна екологія».

Після дводенної роботи сторони обговорили напрями подальшого співробітництва і погодили низку деталей в рамках проекту «Українська мова для університетів». У обговоренні з боку НТУУ «КПІ» взяли участь проректор НТУУ «КПІ» з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, заступник керівника департаменту міжнародного співробітництва Євген Поліщук, заступник першого проректора, начальник навчально-методичного управління Сергій Гожій, директор Центру міжнародної освіти НТУУ «КПІ» Володимир Коваль, директор навчальних програм цього ж Центру Борис Циганок та заступник навчально-методичного відділу Тетяна Желяскова.