25 березня в НТУУ "КПІ" відбулася 28-ма відкрита студентська олімпіада з математики. Цей захід щорічно проводить колектив кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей у рамках першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики для студентів вищих навчальних закладів.

В олімпіаді взяли участь більше 300 студентів різних курсів з 17 факультетів та інститутів НТУУ "КПІ". Найбільш численні команди надіслали факультет інформатики та обчислювальної техніки, інститут спеціального зв'язку та захисту інформації, радіотехнічний факультет, факультет біомедичної інженерії, інститут прикладного системного ана­лізу та факультет електроніки.

Олімпіада традиційно проводилася у двох категоріях: для студентів першого і старших курсів. Серед студентів першого курсу найкращий результат показав Олександр Колесник (ФЕЛ, гр. ДП-41); другі місця посіли Дмитро Харченко (ІПСА, гр. КА-45) та Влад Дзюба (ФІОТ, гр. ІП-42); третє місце поділили Таміла Краштан (ІПСА, гр. ДА-41), Катерина Мнухіна (ІПСА, гр. КА-41) та Володимир Фоменко (ФІОТ, гр. ІП-42). На старших курсах перше місце посів Єлисей Бондаренко (ІПСА, гр. КА-21), другий результат показав Валентин Онищук (ІПСА, гр. КА-41м), а третє місце поділили В'ячеслав Комісаренко (ІПСА, гр. КА-31) та Дмитро Волошин (ІПСА, гр. КА-32).

8 квітня в урочистій обстановці відбулося нагородження переможців олімпіади почесними грамотами та подарунковим виданням збірки задач математичних олімпіад. Вручав нагороди перший проректор НТУУ "КПІ" Ю.І.Якименко. Він привітав лауреатів і побажав їм нових злетів та успіхів на подальших змаганнях та в науковій роботі.

За творчі успіхи та найкращі виступи на олімпіаді в цьому році вже втретє було вручено премію ім. проф. В.В.Булдигіна. Її лауреатами стали Олександр Колесник (ФЕЛ) та Єлисей Бондаренко (ІПСА), які одержали почесні дипломи та пам'ятні медалі. Лауреатів тепло привітала Н.О.Підсуха, вдова В.В.Булдигіна.

З результатами олімпіади, завданнями та роз­в'язками можна ознайомитися на сайті кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей matan.kpi.ua.

А.Б.Ільєнко, І.В.Орловський, доценти кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей

[25.03.2015] Відкрита олімпіада з математики НТУУ «КПІ»

25 березня 2015 р. (середа) відбудеться Відкрита олімпіада з математики НТУУ «КПІ» в рамках першого туру Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів ВНЗ України.

Олімпіада пройде в дві зміни в аудиторіях 7-го корпусу: № 101 (14.30 – 18.30, студенти першого курсу), № 105 (14.30 – 18.30, студенти старших курсів), № 103 (16.15–20.15, студенти першого курсу), № 107 (16.15 – 20.15, студенти старших курсів).

За результатами олімпіади будуть сформовані збірні команди НТУУ «КПІ» для участі в другому турі Всеукраїнської олімпіади.

Запрошуються студенти всіх факультетів університету.

Контакти: Кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ,
Ільєнко Андрій Борисович, доцент, 050 276 22 67

Дата події