Дорогі ветерани! Шановні політехніки!

У кожної держави, кожного народу є події і дати, які складають основу, базові точки їх історії, підґрунтя історичної пам'яті і національної гордості. Для нас, для прийдешніх поколінь такою знаковою віхою була і вічно буде Перемога у Великій Вітчизняній війні.

Минає 69 років з того часу, як над Європою змовкли воєнні громи і світ було врятовано від коричневої чуми.

Час лікує рани війни. Фронтові дороги, переорані мінами і снарядами, наспіх зведені переправи, сирі окопи і бліндажі – заросли, затяглися. Але пам'ять про ту жорстоку війну, яка призвела до небачених людських втрат, економічних, культурних, соціальних збитків, залишиться у нас і прийдешніх поколінь назавжди.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку пошану Вам, дорогі ветерани. Ви на своїх плечах винесли тягар війни, врятували Батьківщину від поневолення, піднесли її з руїн у повоєнні роки, на новий рівень підняли економіку, науку і культуру. Без Ваших ратних і трудових подвигів не було б України як Держави.

Шановні ветерани! У нашій пам'яті назавжди залишиться Ваш урок честі й слави, героїзму і самопожертви, пат¬ріотизму і вірності Батьківщині. Ми обіцяємо Вам, що не дамо зруйнувати нашу Вітчизну, розколоти наше сус¬пільство. Ми будемо боронити нашу землю так, як боронили її Ви. Будемо гідні Ваших подвигів.

Нехай мир і злагода живуть у Ваших душах і серцях, хай це світле травневе свято і щирі побажання додадуть нам усім сили, мудрості і віри.

З глибокою повагою,
М.З. Згуровський, ректор НТУУ "КПІ"