Ви є тут

8 травняВетеранам – вдячність і шана політехніків

2018.05.08 відзначення Дня пам’яті та примирення й 73-ої річниці Великої Перемоги

8 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення й 73-ої річниці Великої Перемоги.Дорогі ветерани та нинішні захисники Вітчизни! Шановні політехніки!

Ніколи знову

У ці дні ми разом з народами світу відзначаємо День пам'яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Шановні ветерани, дорогі нинішні захисники Вітчизни! Шановні політехніки!

72-га річниця  Перемоги над нацизмом

Щиро і сердечно вітаю вас із 72-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці травневі дні Україна вшановує тих, хто в роки Другої світової війни виборов нашу свободу та захистив рідну землю. Ми по праву пишаємося внеском наших предків у боротьбу з ворогом.Шановні, дорогі ветерани і нинішні захисники Вітчизни!

2016.05.08 71-а річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні політехніки! Щиро і сердечно вітаю вас із 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!Шановні ветерани – переможці нацизму! Шановні політехніки – нинішні захисники Вітчизни!

2015.05.8-9 Річниця завершення Другої світової війни в Європі

Минає 70 років від завершення найкривавішого глобального конфлікту – Другої світової війни в Європі.Дорогі ветерани! Шановні політехніки!

2014.05.09 Почесний караул біля монументу

У кожної держави, кожного народу є події і дати, які складають основу, базові точки їх історії, підґрунтя історичної пам'яті і національної гордості. Для нас, для прийдешніх поколінь такою знаковою віхою була і вічно буде Перемога у Великій Вітчизняній війні.«Ми щасливі, що ви сьогодні разом з нами»

6 травня в НТУУ «КПІ» відбулося урочисте засідання з нагоди відзначення 69-ої річниці Великої Перемоги.Урочистості з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги

2013.05.07 Урочистості з нагоди 68-ої річниці Великої Перемоги

7 травня в НТУУ «КПІ» відбулося урочисте засідання з нагоди відзначення 68-ої річниці Великої Перемоги.Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! [2012]

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! [2012]

З кожним роком годинник історії віддаляє нас від подій найкровопролитнішої трагедії людства – Другої світової війни.Уклін вам, герої! [2011]

КПІ - 9 травня

У розквіті садів і розмаїтті гаїв щороку приходить до нас велике і світле свято – День Перемоги. В ньому як барви на віковічному полотні історії та людського буття, переплелися радість і скорбота, гордість і гіркота, біль і надія.

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій