Київські політехніки представили вісім доповідей на 20-ій міжнародній конференції з атомної інженерії у США

Представники кафедри атомних електростанцій та інженерної теплофізики (АЕС та ІТ) теплоенергетичного факультету НТУУ "КПІ" взяли участь у роботі однієї з найпрестижніших міжнародних конференцій з безпеки АЕС, що пройшла з 30 липня по 3 серпня у місті Анахайм (Каліфорнія, США). На цьому поважному науковому зібранні були представлені практично всі наукові та інженерні напрями сучасних досліджень в ядерній галузі.

Студенти КПІ вперше взяли участь у конференції з атомної інженерії у США, виборовши п'ять грантів на конференції "ICONE-20", що була організована ДП НАЕК "Енер­го­атом" спільно з російською компанією "ТВЕЛ". Ці гранти надали переможцям право на безкоштовну участь у конференції у США, оплату дороги в обидва кінці і безкоштовне проживання в Анахаймі.

Доповіді представників  кафедри АЕС та ІТ Романа Глушенкова, Василя Зайця, В'ячеслава Соловйова, Ірини Терещенко та Олександра Тарановського викликали велике зацікавлення дослідників з багатьох країн. Крім того, викладачами кафедри було підготовлено доповідь "Культура безпеки – нова навчальна дисципліна", з якою виступив Олександр Тарановський. Усього ж, разом з доповіддю ректора академіка НАН України Михайла Згуровського, посланці НТУУ "КПІ" представили на конференції результати досліджень по восьми темах.

Інф. “КП”

ТОКАМАК (м. Сан-Дієго, США)Студенти КПІ разом з консулом України в США Ю.Бабковим (у центрі) та професором І.Піоро (справа)